"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Trzynastka zniknie z Dr Housa? 0

Producent serialu Dr HouseDavid Shore, poinformował w dniu dzisiejszym media, iż prawdopodobnie Olivia Wilde (Trzynastka w serialu) nie pojawi się już na planie sezonu siódmego tej telewizyjnej produkcji. A wszystko to za sprawą jej rozwijającej się kariery aktorskiej.

Olivia Wilde w serialu Dr House (2004- ????)

Początkowo producenci serialu planowali, że nieobecność aktorki będzie trwała jedynie kilka tygodni. Miało to być związane z jej udziałem w zdjęciach do filmu Cowboys and Aliens. Jednak dzisiaj wiadomo, że aktorka wkrótce pojawi się na planie kilku innych filmów, przez co nie będzie mogła pojawić się na planie serialu.

Czy to będzie oznaczał definitywny koniec "Trzynastki" z serialu? Tego jeszcze nie wiadomo.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

walek07

muszą! bo co… jedna jedyna Cuddy jako kobieta w obsadzie? niech się nie robi gej party :) ja bym wprowadził nową piękność… o którą rywalizowałby Foreman i Chase :D mogłoby być ciekawie… może w końcu okazałoby się, że jednak oleje ich obu i wybierze Tauba, a wiemy że jest zdolny do zdrady żony…

Machel

Jestem świeżo po obejrzeniu pierwszego epa siódmej serii i styl w jakim scenarzyści pozbyli się panny Wilde woła o pomstę do nieba ;P "ona zniknęła" ;) Ciekawi mnie czy po rezygnacji panny Jennifer Morrison oraz absencji Wilde producenci zaaplikują fabule nową postać żeńską.

Beznickowy

Raczej tak. Nie znajdzie czasu na regularne występy, więc pewnie parę razy pojawi się gościnnie i tyle.

Proszę czekać…