Pierwszy zwiastun westernu braci Coen! 3

Pojawił się pierwszy teaser najnowszego filmu braci Coen pod tytułem Prawdziwe Męstwo, który jest remakiem klasycznego westernu z Johnem Waynem pod tym samym tytułem.

True Grit

W obsadzie są: Jeff Bridges, Matt Damon, Josh Brolin i Barry Pepper.Przy projekcie będzie pracować Carter Burwell, kompozytor, który kilkakrotnie tworzył muzykę do filmów reżyserów.

Film opowiada historię 14-letniej Mattie Ross (Hailee Steinfeld), która chce postawić przed obliczem sprawiedliwości morderce jej ojca (Brolin). Aby to zrobić, musi doprowadzić do porządku alkoholika, szeryfa federalnego, Cogburna (Bridges), aby pomógł jej namierzyć mordercę, zanim teksański ranger (Damon) dorwie go pierwszy.

Prawdziwe Męstwo będzie mieć premierę w Stanach Zjednoczonych 25 grudnia. W Polsce film pojawi się 4 lutego 2011 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Ronaldinho

Oglądając zwiastun, przypomniało mi się, że marzył mi się western w reżyserii braci Coen, a oprócz tego nie wiedziałem, że gra tutaj Josh Brolin, o którym pomyślałem, że byłby idealnym aktorem do westernu i się okazało, że także znajduje się na pokładzie :) Niezmiernie mnie cieszy fakt, że powstaje ten film. Dobrze, że tak średnio jeden dobry western na rok powstaje, bo bardzo mi brakuje tego gatunku w kinie.

Proszę czekać…