Fan seriali i amerykańskiego kina niezależnego.

Lone Star zdjęty z anteny? 0

Stacja Fox zadecydowała, po wyemitowaniu zaledwie dwóch odcinków, o zawieszaniu emisji serialu Lone Star. Historia o oszuście – który prowadzi podwójne życie, mając żonę oraz narzeczoną – nie spodobała się amerykańskiej widowni. Pilot przyciągnął "zaledwie" 4,1 mln widzów, a na dodatek drugi odcinek zanotował spadek i osiągnął oglądalność ok. 3,8 mln widzów.

James Wolk

Usatysfakcjonowani tą wiadomością mogą czuć się fani serialu Magia kłamstwa, który zajmuje zwolnione miejsce w ramówce. Premierowy odcinek o chodzącym wykrywaczu kłamstw zostanie wyemitowany już w ten poniedziałek, tj. 4. października.

Należy dodać, że stacja Fox oficjalnie nie ogłosiła zdjęcia serialu Lone Star z anteny, tylko odłożenie emisji. Można przypuszczać, że kilka odcinków zostanie jeszcze pokazanych albo w Internecie, albo w miejscu na antenie pierwotnie zarezerwowanym w ramówce dla Magii kłamstw.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Piotr Biernacki 2010-09-30

Zabrakło czegoś Lone Star. Twierdzę, że potencjał miał, ale twórcy tego nie wykorzystali. Trochę za słabi aktorzy, trochę scenariusz kuleje. Ogólnie, za specjalnie nie będę tęsknić za tym serialem.

Proszę czekać…