http://vimeo.com/mironkundzicz

Anne Hathaway w Get Smart! 0

Anne Hathaway wystąpi w filmie Get Smart!, którego gwiazdą jest Steve Carell. Produkuje Warner Bros. i Village Roadshow.

Zdjęcia mają się rozpocząć w marcu. Reżyseruje Peter Segal (50 pierwszych randek), a autorami scenariusza są Tom Astle i Matt Ember (Miłość na zamówienie). Producentami będą Andrew Lazar (Niebezpieczny umysł), Charles Roven (12 małp) i Alex Gartner (Ostre słówka).

Anne Hathaway / joblo.comAnne Hathaway / joblo.com

Film będzie oparty na sitcomie, którego pomysłodawcami są Mel Brooks (Robin Hood: Faceci w Rajtuzach) i Buck Henry (Absolwent).

Hathaway (Diabeł ubiera się u Prady) wcieli się w postać Agentki 99, którą w oryginale grała Barbara Feldon. Carell (Mała Miss) zagra Maxwella Smarta, Agenta 86, którego oryginalnie grał Don Adams.

Serial był nominowany do czternastu, a zdobył siedem nagród Emma. Był też nominowany, dwukrotnie, do Złotego Globu. Sitcom był satyrą na kino szpiegowskie. Opowiadał o przygodach dwójki agentów, Maxwella Smarta i Agentki 99, której imienia nigdy nie podano. Pracowali oni dla tajnej organizacji rządowej o nazwie KONTROLA, która skupiała w swoich szeregach tajnych agentów. Organizacją przeciwną do KONTROLI był CHAOS. Ta organizacja chciała zniszczyć, albo zdominować świat. Vice prezydent CHAOSU, Siegfried, był największym przeciwnikiem Maxwella.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…