Anne Hathaway w Get Smart!

Anne Hathaway wystąpi w filmie Get Smart!, którego gwiazdą jest Steve Carell. Produkuje Warner Bros. i Village Roadshow.

Zdjęcia mają się rozpocząć w marcu. Reżyseruje Peter Segal (50 pierwszych randek), a autorami scenariusza są Tom Astle i Matt Ember (Miłość na zamówienie). Producentami będą Andrew Lazar (Niebezpieczny umysł), Charles Roven (12 małp) i Alex Gartner (Ostre słówka).

Anne Hathaway / joblo.comAnne Hathaway / joblo.com

Film będzie oparty na sitcomie, którego pomysłodawcami są Mel Brooks (Robin Hood: Faceci w Rajtuzach) i Buck Henry (Absolwent).

Hathaway (Diabeł ubiera się u Prady) wcieli się w postać Agentki 99, którą w oryginale grała Barbara Feldon. Carell (Mała Miss) zagra Maxwella Smarta, Agenta 86, którego oryginalnie grał Don Adams.

Serial był nominowany do czternastu, a zdobył siedem nagród Emma. Był też nominowany, dwukrotnie, do Złotego Globu. Sitcom był satyrą na kino szpiegowskie. Opowiadał o przygodach dwójki agentów, Maxwella Smarta i Agentki 99, której imienia nigdy nie podano. Pracowali oni dla tajnej organizacji rządowej o nazwie KONTROLA, która skupiała w swoich szeregach tajnych agentów. Organizacją przeciwną do KONTROLI był CHAOS. Ta organizacja chciała zniszczyć, albo zdominować świat. Vice prezydent CHAOSU, Siegfried, był największym przeciwnikiem Maxwella.


Miron
http://vimeo.com/mironkundzicz