"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Tom Hanks u Bigelow? 0

Tom Hanks (Anioły i demony) przyznał, iż zastanawia się nad wystąpieniem w nowej filmowej produkcji Kathryn Bigelow pt. Sleeping Dogs (wcześniejsza nazwa projektu to Triple Frontier). Scenariusz do tego obrazu napisał Mark Boal, który był również autorem scenariusza do The Hurt Locker. W pułapce wojny.

Tom Hanks w filmie Anioły i demony (2009)

Kathryn Bigelow to tegoroczna zdobywczyni Oscara za film The Hurt Locker. W pułapce wojny. Artystka aktualnie prowadzi negocjacje z kilkoma znanymi aktorami, którzy mieliby zagrać główną rolę. Co ciekawe wokół projektu narasta coraz więcej kontrowersji. Władze Paragwaju już zapowiedziały, iż nie wpuszczą do swojego kraju ekipę filmową bojąc się, że projekt może zaszkodzić ich planom promocji swojego kraju.

Akcja filmu Sleeping Dogs ma rozgrywać się w regionie trójgranicznym, w którym stykają się ze sobą granicę Paragwaju, Brazylii i Argentyny. Ze względu na słabą infrastrukturę drogową i dużą “dzikość” terenu jest to raj dla wszelkiej maści grup zorganizowanej przestępczości. W ostatnich latach pojawiała się nawet informacja, iż w miejscu tym znajdują się tajne bazy islamskich fundamentalistów.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…