"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Zdjęcia z planu Mission: Impossible 0

Ostatnio w sieci pojawiły się fotki z planu zdjęciowego filmu pt. Mission: Impossible IV. Obraz reżyseruje Brad Bird zaś w rolach głównych będzie okazja obejrzeć: Toma Cruise'a, Jeremy'ego Rennera, Vinga Rhamesa, Simona Pegga, Paulę Patton oraz Josha Hollowaya. Planowana data premiery tej produkcji to 16 grudnia 2011 roku.

Kadr z filmu Mission: Impossible 3 (2006)

Zdjęcia z planu powstały w Pradze gdzie aktualnie ekipa filmowa się znajduje. Na nich jest okazja obejrzeć jak radzi sobie Tom Cruise z wykonywaniem kaskaderskich wyczynów.

Niestety fabuła aktualnie utrzymywana jest w tajemnicy. Wiadomo jedynie, iż ma rozgrywać się wokół międzynarodowego spisku.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć:

Fotka z planu filmu Mission: Impossible IVFotka z planu filmu Mission: Impossible IV Fotka z planu filmu Mission: Impossible IVFotka z planu filmu Mission: Impossible IV Fotka z planu filmu Mission: Impossible IVFotka z planu filmu Mission: Impossible IV

Fotka z planu filmu Mission: Impossible IVFotka z planu filmu Mission: Impossible IV Fotka z planu filmu Mission: Impossible IVFotka z planu filmu Mission: Impossible IV

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…