"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Zobacz And Soon the Darkness 0

W weekend w sieci pojawił się plakat i zwiastun nowej wersji klasycznego horroru pt. And Soon the Darkness. W obrazie reżyserowanym przez Marcosa Efrona w głównych rolach występują: Karl Urban, Amber Heard, Odette Annable oraz Adriana Barraza. Projekt pojawi się w kinach 17 grudnia br.

And Soon the Darkness (2010)

And Soon the Darkness to historia dwóch amerykańskich dziewczyn: Stephanie (Heard) i Ellie (Yustman), które wyjeżdżają na urlop do słonecznej Argentyny. Młode kobiety chcą flirtować, opalać się oraz dobrze bawić.
Pewnego wieczora po kłótni pomiędzy nimi jedna z dziewczyn wyrusza samotnie na spacer, aby się ochłodzić. Gdy ta nie wraca przez dłuższy czas, obawiając się najgorszego, Stephanie postanawia poszukać przyjaciółki. Znajduje ślady krwi i prawdopodobnie stoczonej walki. Przerażona udaje się na posterunek policji odkrywając, że to nie pierwsze zniknięcie turystki. Sceptycznie podchodząc do kompetencji policjantów kobieta postanawia sama odnaleźć przyjaciółkę. Udaje jej się namówić Amerykanina (Urban), aby jej pomógł. Wspólnie prowadzą gorączkowe poszukiwanie, które zaprowadzi ich do najmroczniejszych miejsc w tym kraju.

Zapraszamy do obejrzenia plakatu:

Plakat promujący film pt. And Soon the DarknessPlakat promujący film pt. And Soon the Darkness

oraz obejrzenia zwiastunu:

Źrodło: www.beyondhollywood.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…