Aby mnie lepiej poznać, na początek musicie przede wszystkim wiedzieć, że: uwielbiam twórczość Roberta Downeya Juniora, łatwo się zachwycam, jestem katolikiem i trudno mnie zrozumieć.

Film o górnikach z Chile 0

Dziś w nocy zakończyła się akcja ratunkowa mająca za zadanie wydobyć na powierzchnię ziemi trzydziestu trzech chilijskich górników. Przebywali oni przez ponad dwa miesiące uwięzieni w jednej z kopalni. Kiedy oczy świata zwrócone były na Chile, The Thaindian News doniósł naprawdę nieprawdopodobną informację…

Javier Bardem w oscarowej produkcji

Według niej, film opowiadający o losie górników nie tylko zostanie nakręcony, ale już rozpoczęła się produkcja. Według niepotwierdzonych informacji, jedną z głównych ról ma zagrać Javier Bardem. Scenariusz ma zostać napisany na podstawie osobistych opowieści prawdziwych bohaterów.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Santanico

szkoda,że będziemy wiedzieć jakie będzie zakończenie :-)

Maciek_Przybyszewski

To, że dramat i cudowne ocalenie górników będą miały oddźwięk w kinie w to nie można było wątpić już od pewnego czasu. Co do plotek to myślę, że to tylko plotki. Ale lada dzień plotki przekształcą się w półprawdy, a następnie powstanie film ;)

Young_Caesar

jeszcze ich dobrze nie wyciagneli ,a juz film kreca;]

Proszę czekać…