"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Kristen Stewart o przyszłości 1

Kristen Stewart (Saga "Zmierzch") udzieliła szczerego wywiadu jednemu z amerykańskich portali filmowych. Z rozmowy wynika, iż jej udział w sequelu Wanted- Ścigani nie jest taki pewny jak wszyscy sądzili. Na dodatek nie wiadomo czy wystąpi w amerykańskiej wersji horroru Martyrs. Skazani na strach.

Kristen Stewart w filmie Adventureland (2009)

Stewart powiedziała, iż na chwilę obecną nie wie czy faktycznie wystąpi w filmie Wanted 2. Według niej poza luźnymi rozmowami w tej sprawie nie otrzymała oficjalnej propozycji zagrania w tym projekcie. Czyżby, więc sam film nie był pewien? A może po prostu producenci szukają innej aktorki?

Podobna sprawa ma się z amerykańską wersją francuskiego horroru pt. Martyrs. Skazani na strach. Otóż zdaniem aktorki Wyck Godfrey, który jest odpowiedzialny za ten projekt nie rozmawiał z nią na ten temat. Dlatego też jej zdaniem plotki o tym, że wystąpi w tym projekcie są mocno przesadzone. Niemniej jednak przyznała, że chętnie zagrałaby w horrorze.

Z rozmowy wiemy, iż aktualnie Kristen Stewart nie ma za dużo pracy. Pozostało jej zagranie tylko w ostatniej części wampirzej sagi pt. Saga "Zmierzch": Przed Świtem.

Źrodło: www.slashfilm.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…