Finalny zwiastun Tron: Dziedzictwo! 1

Pojawiły się finalny zwiastun filmu Tron: Dziedzictwo, który jest sequelem kultowego filmu sci-fi pt. Tron.

Tron Dziedzictwo

Reżyserem jest Joseph Kosinski a w rolach głównych występują Garrett Hedlund, Jeff Bridges, Bruce Boxleitner, Olivia Wilde i Beau Garrett.

Sam Flynn to 27-letni maniak technologii, który poszukuje zaginionego ojca. W końcu trafia do świata dzikich programów i zabójczych gier, gdzie jego ojciec żył przez 25 lat. Ojciec z synem odbywają podróż, przez niesamowitą, wirtualną krainę, która będzie nie tylko trudna, ale i śmiertelnie niebezpieczna.

Jak Wam się podoba nowy zwiastun?

Premiera filmu Tron Dziedzictwo w Polsce 31 grudnia.

WERSJA HD

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 20

Young_Caesar

osobiscie nie doceniam ,bo sam go nie znałem , a i też moji znajomi w podobnym wieku również albo nie widzieli filmui ,albo nawet o nim nie słyszeli, a niektórzy z nich naprawde lubią kino…
Nie twierdze ze mało zarobi , tylko że nie będzie szału , jak było np w przypadku Avatara czy nawet Księżyca w Nowiu, w stanach wyniki napewno będą dużo lepsze:)

Adam_Siennica

Oj, zdziwisz się wynikami Box Office w USA i W Polsce. Nie wiem, czemu nie doceniasz jednego z najbardziej znanych filmów w historii kina. Mało kto nie zna Tronu w Polsce.

Young_Caesar

a czy ja powiedziałem że coś źle napisałeś? tylko pierwsze zdanie było bezpośrednio do ciebie…
Swoją drogą jeśli jest kierowany do nerdów , to faktycznie drogi ten prezent. Jak już powiedziałem , film moim zdaniem w "Polsce" nie odniesie sukcesu , w stanach napewno odniesie więkrzy sukces przez to że amerykanom pierwsza czesc jest raczej bardziej znana niz nam

KubiQ

Czy ty nie umiesz czytać? Mówiłem że to nie pod publiczkę. A że Disney zapomniał…

Quagmire

2010, liczy się dzienna data premiery, tak samo jak z Avatarem.

Proszę czekać…