"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Farrell z Pamięcią absolutną 0

W dniu dzisiejszym studio Columbia Pictures poinformowało, iż w sprawie zagrania głównej roli w filmie Pamięć Absolutna rozmawiać będzie już tylko z Colinem Farrellem (Ondine). Przypomnijmy, iż nową wersję słynnej produkcji z 1990 roku wyreżyseruje Len Wiseman (Underworld: Bunt Lykanów).

Colin Farrell w filmie Ondine (2009)

Jakiś czas temu informowaliśmy was, iż o udział w tej produkcji starają się także Tom Hardy oraz Michael Fassbender. Z dzisiejszej wiadomości wynika jednak, że ta dwójka poszła już w odstawkę.

To dobra wiadomość dla Farrella, który w ostatnich latach nie cieszył się dużym powodzeniem w Hollywood. Jego ostatni film pt. Ondine za oceanem odniósł mocno przeciętny wynik finansowy.

Oryginalna Pamięć Absolutna rozgrywała się w niedalekiej przyszłości. Głównym bohaterem jest Douglas Quaid – prosty robotnik prowadzący wydawałoby się idealne życie. Ma piękną żonę, ładny dom oraz pewną pracę. Problem w tym, iż mężczyznę, co noc nawiedza ten sam sen: widzi siebie jak u boku tajemniczej kobiety spaceruje po powierzchni odległego Marsa. Wkrótce dowie się, co oznacza ten sen.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…