"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Pierwszy plakat Cowboys & Aliens 1

Dzisiaj w sieci pojawił się pierwszy oficjalny plakat promujące nowy film Jona Favreau pt. Cowboys & Aliens. W obsadzie tej produkcji znalazły się takie gwiazdy jak: Daniel Craig, Harrison Ford, Olivia Wilde, Sam Rockwell, Noah Ringer oraz Paul Dano. Światowa premiera zaplanowana jest na 29 lipca 2011 roku. Polacy będą mogli oglądać ten film tydzień później.

Cowboy & Aliens (2011)

Akcja filmu Cowboys & Aliens rozgrywać się będzie w XIX wieku w Arizonie. Tajemniczy rewolwerowiec budzi się na środku pustyni nie pamiętając, kim jest ani co tutaj właściwie robi. Trafia do niewielkiego miasteczka o nazwie Absolution, które niezbyt chętnie przyjmuje obcych ludzi. Na dodatek nikt nie podejmie decyzji, co robić bez zgody niejakiego Colonela Dolarhyde’a.
Wkrótce jednak miasteczko zostanie zagrożone przez tajemnicze obce istoty, które pojawiają się o różnych porach dnia i nocy porywając zupełnie przypadkowe osoby. Wydaje się, więc, że nieznajomy, którego odrzucili może być ich jedyną nadzieją.
Z każdym dniem rewolwerowiec zaczyna sobie coraz więcej przypominać, przy okazji zdaje sobie sprawę, że może być jedyną nadzieją na ocalenie ludzkości. Postanawia, więc przy pomocy podróżniczki Eli stworzyć specjalny oddział złożony z dotychczasowych wrogów: odrzuconych mieszkańców Absolution, Dolarhyde’a i jego ludzi, dotychczasowych gangsterów oraz Apaczy.
Wszyscy ci w obliczu wspólnego wroga stają do nierównej walki o przeżycie.

Zapraszamy do obejrzenia plakatu:

Plakat promujący film pt. Cowboy & AliensPlakat promujący film pt. Cowboy & Aliens

Źrodło: www.slashfilm.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…