"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Fox i Aronofsky razem przez 2 lata 0

Fox Filmed Entertainment i reżyser Darren Aronofsky (Zapaśnik) reprezentujący firmę Protozoa Pictures podpisali dwuletnią umowę o wzajemnej współpracy przy produkcji filmowej. Oznacza to, że przez ten okres czasu wszystkie filmy, jakie stworzy ten reżyser będą dystrybuowane albo przez 20th Century Fox albo przez mniejsze studio Fox Searchlight Pictures.

Reżyser Darren Aronofsky

Zgodnie z warunkami współpracy pierwszym projektem, który powstanie dzięki umowie będzie obraz pt. The Wolverine. Przypomnijmy, iż zdjęcia do tej produkcji rozpoczynają się w kwietniu 2011 roku.

W specjalnie wydanym oświadczeniu szefowie Fox Filmed poinformowali, iż są zadowoleni z dotychczasowej współpracy z tym artystą. Od blisko dwóch lat współpracowali z nim, więc postanowili podpisać oficjalną umowę, która ułatwi ich wzajemną pracę.

Ostatnim filmem zrealizowanym przez Aronofsky'ego a który dystrybuowany jest przez studio Fox jest Czarny Łabędź. Obraz ten zebrał świetne recenzje na festiwalach w Wenecji, Toronto i Londynie. Światową premierę zaplanowano na 3 grudnia br.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…