"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Jolie jako Wonder Woman? 1

W jednym z ostatnich wywiadów reżyser i scenarzysta Joss Whedon (będzie pracować nad The Avengers) przyznał, iż jest autorem dotychczas niewykorzystanego scenariusza do filmu Wonder Woman. Przyznał przy tym, iż postacią według niego najlepiej pasującą do tej roli byłaby Angelina Jolie.

Angelina Jolie w filmie Salt (2010)

Whedon powiedział, że jego zdaniem Wonder Woman to Angelina Jolie. Chwalił jej zaangażowanie w pomoc ubogim i zwalczanie przemocy na całym świecie.

Najwyraźniej studio Warner Bros nie do końca podziela jego zdanie, bowiem ostatnio pojawiały się głosy, że w tej roli mogłaby wystąpić Megan Fox. Wcześniej mówiło się o Beyonce Knowles jednak ta zaprzeczyła plotką.

Wonder Woman to superbohaterka komiksowa z wydawnictwa DC. Jest członkinią żeńskiego plemienia Amazonek. W swojej "cywilnej" sekretnej tożsamości funkcjonuje jako Księżniczka Diana, córka królowej Hipolity, ambasadorka Amazonek w świecie ludzi. Jako Wonder Woman charakteryzuje się nadludzką siła, wytrzymałością, szybkością i zdolnością lotu aktywnego. W skład jej podstawowego wyposażenia wchodzą niezniszczalne bransolety, magiczne lasso, które wymusza mówienie prawdy na skrępowanym oraz niewidzialny samolot. Jest niezwykle biegła w sztuce walki wręcz i potrafi komunikować się ze zwierzętami.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…