"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Poznaj szczegóły Kac Vegas 2 1

Dzisiaj w sieci pojawił się oficjalny opis komedii Todda Phillipsa pt. Kac Vegas 2. Jednocześnie pojawiły się pierwsze oficjalne zdjęcia z tej produkcji. Przypomnijmy, iż filmowcy właśnie kręcą cały materiał w Azji. Premiera tej produkcji zapowiedziana jest na 26 maja 2011 roku.

Kadr z filmu Kac Vegas 2 (2011)

Tym razem czwórka przyjaciół znanych z filmu Kac Vegas udaje się na egzotyczną wycieczkę do Tajlandii. Tam właśnie Stu (Ed Helms) weźmie ślub ze swoją piękną ukochaną. Oczywiście na weselu nie może zabraknąć Phila (Bradley Cooper), Alana (Zach Galifianakis) oraz Douga (Justin Bartha). Stu pamiętając poprzednią przygodę z Vegas postanawia zorganizować całe przyjęcie w sposób grzeczny i przemyślany. Problem w tym, że nie wszystko przebiegnie po jego myśli. To, co dzieje się w Vegas zostaje w Vegas, ale to, co stanie się w Tajlandii nie sposób sobie nawet wyobrazić.

Zapraszamy także do obejrzenia pierwszego zdjęcia z tej produkcji:

Kadr z filmu Kac Vegas 2Kadr z filmu Kac Vegas 2

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

nathalie

Wątpię żeby druga część chociaż dorównała pierwszej (o przebiciu nie ma mowy). Ale i tak myślę, że będzie to komedia na bardzo wysokim poziomie. Czekam z niecierpliwością!

Proszę czekać…