"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Emma Stone o Spider-Manie 0

Stacja MTV rozmawiała z młodą aktorką Emmą Stone (Łatwa dziewczyna) na temat jej udziału w filmie Spider-Man. Przypomnijmy, iż artystka wcieli się tam w postać Gwen Stacy – pierwsza miłość Petera Parkera, jeszcze z czasów szkolnych. Obraz reżyseruje Marc Webb według scenariusza Jamesa Vanderbilta.

Emma Stone w filmie Łatwa dziewczyna (2010)

W pierwszej kolejności Emma Stone zdradziła, iż na chwilę obecną nie przeszła tylko "testów włosów" gdyż zgodnie ze scenariuszem Gwen ma włosy blond a aktorka wciąż ma ciemne włosy. Niemniej jednak artystka jest zadowolona z przefarbowania się, bowiem to właśnie jasny kolor włosów jest jej naturalnym.

Stone zdradziła też, iż kończy się okres pre-produkcji a za dwa tygodnie powinny już ruszyć zdjęcia. Na chwilę obecną cała ekipa przygotowuje się do pracy. Szczególnie dobrze jej się współpracuje z Andrew Garfieldem (zagra Petera Parkera/Spider-Mana), z którym wspólnie się przygotowują.

Najciekawszą informacją jest fakt, iż część tekstów w filmie – szczególnie pomiędzy Peterem a Gwen będzie improwizowana. Zdaniem aktorki dzięki temu widzowie zupełnie inaczej powinni odbierać ten film.

Premiera filmu odbędzie się 3 lipca 2012 roku.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…