"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Bay mówi o Transformers 3 1

W ostatnich dniach po Hollywood krążyły plotki, iż producenci filmu Transformers 3 mają problemu związane z kręceniem tej produkcji w wersji 3D. Ostatnio głos jednak zabrał reżyser Michael Bay, który w specjalnym oświadczeniu zdementował wszystkie pojawiające się informacje.

Kadr z filmu Transformers: Zemsta upadłych (2009)

Na swojej stronie internetowej Michael Bay był zdziwiony pojawiającymi się plotkami o rzekomych problemach na planie tej produkcji. Sam artysta uważa, że ktoś, kto rozpuszcza te plotki nie ma pojęcia o tym co mówi bo świetnie im się pracuje z trójwymiarowymi kamerami. Niedowiarków zaprasza do studia gdzie mogliby zaprezentować, że nie mają żadnego problemu.

Przy tej okazji również reżyser zdradził, iż wbrew początkowym informacją cały film powstaje w wersji 3D. Również namawia wszystkich, aby w kinach oglądali właśnie tą wersję, gdyż z myślą o niej jest stworzony cały obraz.

I na koniec jeszcze krótka informacja dla wszystkich, których ciekawi jak wyglądać będzie film. Według nieoficjalnych wieści pierwsze zwiastuny zostaną zaprezentowane przed filmami Opowieści z Narnii 3 oraz Tron: Dziedzictwo.

Premiera filmu Transformers: Dark of the Moon będzie miała miejsce 1 lipca 2011 roku.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…