"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Nowe informacje o sequelach 0

Dzisiaj w sieci pojawiły się nowe informacje na temat sequeli dwóch amerykańskich produkcji. Chodzi o filmy Star Trek 2 i Machete: Kills. Odnośnie tego pierwszego pochodzą one od scenarzystów Kurtzmana i Orci. Z kolei autorem informacji na temat sequela Maczety jest Danny Trejo.

Kadr z filmu Star Trek (2009)

Na początek kilka słów na temat Star Trek 2. Scenarzysta Alex Kurtzman w rozmowie z LA Times powiedział, że mają już gotowy pomysł na historie, którą filmowcy mogliby pokazać w drugiej części przygód załogi USS Enterpraise. Z kolei Roberto Orci przyznał, że inspiracją dla wymyślania fabuły są stare odcinki serialu jak i wcześniejsze filmy pełnometrażowe. Ale chcą nakręcić coś zupełnie nowego, coś, co wcześniej się nie zdarzyło a co widzowie czy fani Star Treka chcieliby zobaczyć. Nie wiedzą czy kolejna część powstanie, ale przy tworzeniu skryptu traktują ten film jako drugi akt większej historii.

Z kolei Danny Trejo w udzielonym ostatnio wywiadzie poinformował, że rozmawiał z reżyserem Robertem Rodriguezem i ten zdradził mu, że praktycznie skończył już pracę nad scenariuszem do Machete: Kills. Wszystko po to, aby filmowcy mogli w miarę szybko wejść na plan. Niemniej jednak nie nastąpi to wcześniej niż w 2012 roku gdyż teraz Rodriguez będzie musiał się zająć czwartą częścią Małych agentów.

Źrodło: www.slashfilm.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…