Gwiazda BrzydUli została... pogodynką 0

Maja Hirsch, gwiazda „BrzydUli", w najnowszej komedii "person-link" data-id="15058" href="http://fdb.pl/osoba/15058-andrzej-saramonowicz">Andrzeja Saramonowicza „Jak się pozbyć cellulitu" wcieliła się w postać popularnej… pogodynki. Co różni ją od koleżanek po fachu? Maja Minorska nienawidzi bycia celebrytką.

Jak pozbyć się cellulitu

Swoje występy na tle meteorologicznej mapy traktuje jak normalną pracę. Ma do niej zdrowy dystans: „Ile razy w życiu można pokazywać Wrocław?” – Maja nie chce być celebrytką, odcinającą kupony od swojej telewizyjnej popularności. Sławę traktuje jak uciążliwy dodatek do wykonywanego zawodu i stanowczo nie lubi rozdawania autografów – mówi Maja Hirsch. Po skończonej pracy w studio EKG Meteo, Maja Minorska zmywa ostry makijaż i zdejmuje perukę. Zmienia się nie do poznania i budynek telewizji opuszcza jako zwyczajna dziewczyna, która ma swoje, może nie całkiem zwyczajne, problemy.

Maja HirschMaja Hirsch

By uwolnić się od toksycznego związku z żonatym Krystianem Parzyszkiem (Wojciech Mecwaldowski) – właścicielem fabryki przetwórstwa mięsnego, jedzie do ekskluzywnego SPA. Towarzyszy jej przyjaciółka – Ewa Silberberg (Dominika Kluźniak). – Maja nie przeczuwa, że wymarzony weekend relaksu będzie miał zaskakujący finał. A jej wiedza meteorologiczna pozwoli ukryć ślady niezwykłej zbrodni – dodaje tajemniczo Maja Hirsch.

Maja Hirsch jest absolwentką Warszawskiej Akademii Teatralnej. Od roku 2000 jest związana z warszawskim Teatrem Dramatycznym. Swoją popularność zawdzięcza przede wszystkim dwóm rolom w serialach telewizyjnych: Pauliny Febo w serialu „BrzydUla" oraz Izy w „M jak miłość". Rola Mai Minorskiej w „Jak się pozbyć cellulitu" nie jest pierwszym spotkaniem z Andrzejem Saramonowiczem. Maja Hirsch zagrała brawurowo siostrę Morrison w komedii „Ciało". – Maja stworzyła znakomity duet z Izą Kuną. Po siedmiu latach od tamtej współpracy z przyjemnością obserwowałem jak wspaniale rozwinął się jej talent. Jestem przekonany, że duet Maja Hirsch-Dominika Kluźniak dostarczy widzom wielu niezapomnianych wrażeń – mówi Andrzej Saramonowicz, scenarzysta, reżyser i producent „Jak się pozbyć cellulitu".

Maja HirschMaja Hirsch

„Jak się pozbyć cellulitu" to pełna niespodzianek komedia o kobiecej przyjaźni wystawionej na ekstremalną próbę. Dwie przyjaciółki – Ewa (Dominika Kluźniak) i Maja (Maja Hirsch) – poznają w ekskluzywnym SPA piękną masażystkę Kornelię (Magdalena Boczarska), która wciąga je w wir szalonych przygód. W trakcie tych przeżyć dziewczyny połączy głęboka przyjaźń, której fundamentem jest prosta prawda: natrętny facet bywa gorszy od cellulitu i jeszcze trudniej się go pozbyć. W rolach mniej lub bardziej natrętnych mężczyzn zobaczymy Tomasza Kota, Wojciecha Mecwaldowskiego, Cezarego Kosińskiego i Rafała Rutkowskiego.

Producentem „Jak się pozbyć cellulitu" filmu jest Warner Bros. To pierwsza produkcja, która jest wynikiem kontraktu zawartego między polskim oddziałem hollywoodzkiego studia a Andrzejem Saramonowiczem i jego firmą San Graal.

Jak się pozbyć cellulitu" trafi do kin 4 lutego 2011.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…