"May the Force Be With You"

Krwawe święta - zobacz nowy zwiastun i kilka zdjęć! 0

Dziś pojawił się drugi oficjalny zwiastun do horroru Krwawe święta. Korzystając z okazji prezentujemy kilka zdjęć promujących film, które pojawiły się na przestrzeni ostatnich dni.

Najnowszy zwiastun możesz zobaczyć w serwisie fdb.pl (aby go zobaczyć należy kliknąć na odpowiadający nam rozmiar zwiastuna):
-mały
-średni

Kadr z filmu Krwawe święta 2006Kadr z filmu Krwawe święta 2006

Poprzedni (pierwszy) zwiastun możesz zobaczyć klikając TUTAJ.

Krwawe święta (Black Christmas) to remake klasycznego horroru Boba Clarka z 1974 roku. Billy – mały chłopiec, jest świadkiem morderstwa. Matka zabija ojca, a chłopca jako jedynego świadka więzi przez wiele lat na strychu. W tym czasie zakłada nową rodzinę. Kiedy Billy’emu po latach udaje się uciec, mści się brutalnie zabijając matkę i jej kochanka. Ponura historia powraca, w trakcie przygotowań do świąt Bożego Narodzenia. Nowym lokatorom – studentkom, które sprzedają razem święta, zaczynają przydarzać się straszne rzeczy. W wigilijną noc seryjny morderca terroryzuje dom, w którym mieszkają studentki. Jednak zanim zacznie mordować, dręczy ofiary przerażającymi telefonami.

Scenariusz do tego filmu napisał Ronald D. Moore i Glen Morgan, który także zajął się reżyserią i produkcją, w której pomaga mu m.in. James Wong. Glen i James razem produkowali pierwszą i trzecią część filmu Oszukać przeznaczenie. Gwiazdami Krwawych świąt są m.in.: Katie Cassidy, Michelle Trachtenberg, Crystal Lowe i Mary Elizabeth Winstead.

Za pół miesiąca (15 grudnia) ten świąteczny horror będzie miał swoją światową premierę, wtedy także po raz pierwszy zostanie pokazany w Polsce. Amerykanie zobaczą ten film dopiero w pierwszy dzień Bożego Narodzenia (25 grudnia). Polskim dystrybutorem jest Best Film, który do kin zaprasza osoby mające powyżej 15 lat.

Kadr z filmu Krwawe święta 2006Kadr z filmu Krwawe święta 2006 Kadr z filmu Krwawe święta 2006Kadr z filmu Krwawe święta 2006 Kadr z filmu Krwawe święta 2006Kadr z filmu Krwawe święta 2006 Kadr z filmu Krwawe święta 2006Kadr z filmu Krwawe święta 2006

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

pietruch

Drugi zwiastun prawie niczym się nie różni od pierwszego, poza tym mnie w ogóle nie zaciekawił. Podoba mi się tylko to zdjęcie promocyjne z panienką co ma torbę foliową na głowie.

PS. Już dawno nie było filmu, który by miał premierę Polską przed Amerykanami :D (oczywiście poza Polskimi produkcjami).

Zapowiada się kolejny słaby remake…

Proszę czekać…