Piraci z Karaibów 4 - zwiastun! 4

Właśnie pojawił się zwiastun filmu Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach w reżyserii Roba Marshalla, który zastąpił na tym stanowisku Gore Verbinskiego.

Piraci z Karaibów 4

Kapitan Jack Sparrow i Barbossa wyruszają na poszukiwania fontanny młodości. Wkrótce odkrywają, że nie tylko oni pragną ją odnaleźć, a ich konkurencję stanowią kapitan Czarnobrody i jego córka, dawna ukochana Jacka.

W obsadzie produkcji poza Deppem są: Ian McShane, Geoffrey Rush, Stephen Graham, Penelope Cruz, Keith Richards i Judi Dench w epizodycznej roli.

Premiera odbędzie się 20 maja 2011 roku.

OBEJRZYJ W HD

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 9

Ronaldinho 2010-12-15

Hmm… Chyba zwiastun został źle zrobiony, bo obejrzałem go raz i nie mam ochoty na więcej, a są zwiastuny co i po 20-30 razy potrafię obejrzeć, ten takim zdecydowanie nie jest. Zmiany reżysera za bardzo nie widać, to dopiero zobaczymy w filmie po zorganizowaniu całych scen, bo wizualnie wygląda elegancko, ale cyfrowy nóż (czy tylko taki się wydaje) obok głowy Kapitania (nie pomnąłem :) ) Jacka Sparrowa wygląda kiepsko, czemu nie dali prawdziwego? Zabawa w kinie, zapewne tak jak na trójce będzie dobra, chętnie zobacze w 3D.

Dominik Dul 2010-12-15

Dobry motyw z zombie ;) Oczywiście z niecierpliwością czekam na film.
Jestem pewny że humor jak i klimat nic się nie zmienił i to najlepsze ;)

Karol Komański 2010-12-14

"chcemy tego samego humoru co w poprzednich częsciach , tego samego sparrowa :)"
Tego to ja też chcę. A reszta mam nadzieję będzie jednak trochę inna. Zamiast Penelope to chętnie widziałbym tam Zoe Saldana albo Paz Vega.

Sebastian Mrózek 2010-12-14

Pozostaje już tylko wypatrywać 20 maja z niecierpliwością! Świetny trailer, czekamy na więcej;)

Young_Caesar 2010-12-14

i właśnie tego chcemy! chcemy tego samego humoru co w poprzednich częsciach , tego samego sparrowa :) plus parę nowych postaci jak postać grana przez cruz czy też czarnobrody:D

Proszę czekać…