Transformersi - zabawki doczekały się wersji kinowej 0

Kosmiczne roboty, które potrafią się zmienić w samochód, samolot czy prehistoryczne zwierze weszły na rynek w latach 80. Transformersi firmy Hasbro od razu spodobały się dzieciom – nie było chłopca, który nie chciałby ich mieć.

Na początku była zabawka, później miała ona swoją wersję komiksową, a następnie telewizyjną. Teraz przyszła pora na wersję kinową.

Projektem zajmą się wytwórnie DreamWorks i Paramount Pictures. Za kamerą stanie Michael Bay reżyser Bad Boysów, Twierdzy, Armagedony, Pearl Harbor oraz Wyspy. Alex Kurtzman i Roberto Orci będą odpwoiedzialni za scenariusz, który pracowali już razem przy scenariuszu do Agentki o stu twarzach, Wyspy, Legendy Zorro oraz Mission – Impossible 3, która w maju wejdzie do polskich kin.
Wiadomo już, że jedną z głównych ról zagra 19-letni Shia LaBeouf, który zagrał m.in. w Aniołkach Charliego – Zawrotna szybkość, Głupim i głupszym 2, Ja, robot oraz Constantine.

Kadr z gry TransformersKadr z gry Transformers

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Jay

Kinowka juz byla, chyba nawet nie jedna. Ale jezeli chodzi o kinowke nie animowana to to bedzie pierwsza ^^

jot67

przypomnialy mi sie cale dni spedzone na zabawie transformersami przywozonymi z zachodu ;) optimus prime i cala spolka :) bajke animowana juz mam, teraz kolej na film ;S

Proszę czekać…