"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Powstanie Tron 3? 1

Chociaż amerykańska premiera filmu Tron: Dziedzictwo będzie miała miejsce jutro, to jednak już teraz pojawiają się pierwsze plotki na temat fabuły ewentualnej kontynuacji. Wszystko za sprawą ostatnio udzielonego wywiadu przez scenarzystów – Edwarda Kitsisa i Adama Horowitza, którzy przyznali, że mają pomysł na nakręcenie kontynuacji.

Kadr z filmu Tron: Dziedzictwo (2010)

UWAGA: RESZTA WIADOMOŚCI MOŻE ZOSTAĆ UZNANA ZA SPOILER !!

W ostatnio udzielonym wywiadzie Kitsis i Horowitz przyznali, że co prawda nie ma gotowego scenariusza na Tron 3, ale mają kilka pomysłów jak film miałby wyglądać.

Według tych pomysłów akcja skupiłaby się bardziej na historii Yori/Laury (w oryginale granej przez Cindy Morgan) wyjaśniając, dlaczego właściwie nie pojawia się w filmie Tron: Dziedzictwo. Jednocześnie głównym bohaterem będzie nie Kevin Flynn (możliwe, że wogóle się nie pojawi) a Tron/Alan Bradley (Bruce Boxleitner).

Zdradzili oni także, że większą role ma dostać postać grana przez Cilliana Murphy'ego (w Tron: Dziedzictwo gra epizodyczną rolę), który jest już podobno zainteresowany nakręceniem części trzeciej.

Oczywiście wszystko będzie zależało od tego czy Tron: Dziedzictwo odniesie w kinach sukces, czy też nie. Premiera w Polsce będzie miała miejsce już 31 grudnia br.

Źrodło: www.cinemablend.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…