"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Pettyfer zagra kierowcę F1 0

Wszystko wskazuje na to, że nowym idolem nastolatek może być teraz Alex Pettyfer, którego wkrótce oglądać będzie można w filmach Jestem numerem cztery, Beastly i Now. Studio DreamWorks najwyraźniej wierzy w niego gdyż zaproponowało mu rolę w filmie będącym ekranizacją książki Toma Rubythona pt. Shunt: The Story of James Hunt.

Alex Pettyfer w filmie Beastly (2010)

Obraz będzie biograficzną opowieścią o słynnym kierowcy F1 – Jamesie Huncie. Był to brytyjski kierowca wyścigowy i komentator telewizyjny żyjący w latach 1947 – 1993. Hunt zaczynał karierę w niższych kategoriach wyścigowych, gdzie zaliczył kilka poważnych wypadków. Gdy debiutował w Formule 1 w 1973 roku nikt nie oczekiwał, że odniesie jakiekolwiek sukcesy. W 1975 roku Hunt odniósł zwycięstwo na torze Zandvoort dla prywatnego zespołu Hesketh, a w kolejnym sezonie został kierowcą zespołu McLaren.
Prywatnie Hunt znany był z niezwykle rozrywkowego trybu życia. Ilość jego romansów jest wręcz owiana legendą. Oprócz zamiłowania do kobiet nie stronił od alkoholu i papierosów. W latach 80. podupadł na zdrowiu, przeszedł kurację odwykową, leczył się także z depresji. W latach 90. ustatkował się i pragnął rozpocząć nowe życie. Zmarł nagle na atak serca w wieku 45 lat.

Okładka książki pt. Shunt: The Story of James HuntOkładka książki pt. Shunt: The Story of James Hunt

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…