Poznaj naszą rodzinkę wygrywa 0

Świąteczny weekend w kinach w Stanach Zjednoczonych był pełen niespodziewanych wyników. Pierwsze miejsce zajął film Poznaj naszą rodzinkę, który pomimo tego osiągnął mniejsze wyniki niż na początku zakładano.

Poznaj naszą rodzinkę

Zapraszamy do przeczytania zestawienia świątecznego Box Office.

Komedia Poznaj naszą rodzinkę w weekend zarobiła 34 miliony dolarów, a razem od pierwszego dnia emisji w kinach już ma 48,3 miliony. Wynik jest lekko gorszy od oczekiwanych, który obliczono na podstawie zysków poprzedniej części. Przypomnijmy, że Poznaj moich rodziców 6 lat temu zarobił w pięć dni 70 milionów dolarów i razem na koncie zebrał 270 milinów w samych Stanach Zjednoczonych. Poznaj naszą rodzinkę zarobił poza Stanach 27 milionów dolarów.

Prawdziwe MęstwoPrawdziwe Męstwo

Drugie miejsce zajął prawdopodobnie oscarowy western braci Coen, Prawdziwe Męstwo z Jeffem Bridgesem i Mattem Damonem. W weekend zarobił fantastyczne 25,6 miliona dolarów. Jest to największe otwarcie w karierze Coenów, a także jest to najszerzej dystrybuowany z ich wszystkich, które nakręcili.

Tron: Dziedzictwo spadło na trzecie miejsce z wynikiem 20,1 miliona dolarów. Razem na koncie z samych Stanów ma 88,3 miliony. Poza USA zebrał już 65,5 miliona dolarów.

Czwarte miejsce zajęła familijna produkcja Opowieści z Narnii: Podróż "Wędrowca do Świtu" z wynikiem 10,8 miliona dolarów. Razem na koncie ma już 63,9 miliona dolarów. Poza Ameryką obraz radzi sobie o wiele lepiej, zbierając razem 168,9 miliona dolarów.

Spektakularną porażkę zanotował film przygodowy Jacka Blacka pt. Podróże Guliwera, zarabiając 7,2 miliona dolarów. Wpłynęły na to fatalne recenzje widzów i krytyków.

Opowieści z NarniiOpowieści z Narnii

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

nathalie 2010-12-28

"Poznaj naszą rodzinkę zarobił poza Stanach 27 milionów dolarów." – chyba poza Stanami
A z podanych powyżej filmów akurat planuję obejrzeć te zajmujące dwie pierwsze pozycje, więc wyniki dla mnie w ogóle nie są niespodziewane. A Podróże Guliwera jakoś od początku nie zapowiadały mi się ciekawie, i widzę, że wiele osób podzieliło moje zdanie.

Proszę czekać…