"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Powstaną Piraci z Karaibów 5? 1

W zachodnich mediach pojawiło się ostatnio sporo informacji na temat ewentualnego filmu pt. Piraci z Karaibów 5. Dzisiaj wiemy, że scenariusz napisze Terry Rossio (Piraci z Karaibów 4) a reżyserią ponownie zajmie się Rob Marshall. Wydaje się również, że po raz kolejny w głównej roli wystąpi Johnny Depp.

Kadr z filmu Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach (2011)

Dzisiaj ujawniono, iż studio Walt Disney Pictures zobowiązało scenarzystę Terry Rossio do napisania skryptu kolejnej części. Nieoficjalne informacje mówią, iż dostał pół roku na napisanie dobrego scenariusza.

Ostatnio Johnny Depp udzielił wywiadu, w którym powiedział, że jeśli faktycznie studio Walt Disney poważnie będzie zastanawiało się nad nakręceniem części piątej to najprawdopodobniej zgodzi się na swój udział w tym projekcie. Depp podobno bardzo lubi kapitana Jacka Sparrowa i jest do niego przywiązany. Chcę grać tą postać dopóki wszystkie elementy układanki do siebie pasują.

Oznacza to, że kiedy studio coraz poważniej myśli o kontynuacji nie będzie raczej przeszkód w postaci braku udziału odtwórcy głównej roli.

Tymczasem film Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach pojawi się w naszych kinach już 20 maja 2011 roku.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…