http://vimeo.com/mironkundzicz

Znana obsada Trans-Siberian 1

Znani są już aktorzy, którzy zagrają główne role w filmie Trans-Siberian.

Będą to Woody Harrelson (Skandalista Larry Flynt), Samantha Morton (Kodeks 46), Kate Mara (Tajemnica Brokeback Mountain), Eduardo Noriega (Kręgosłup diabła), Ben Kingsley (Dom z piasku i mgły) i Thomas Kretschmann (Immortal – Kobieta pułapka). Reżyserem i współscenarzystą, obok Willa Conroya, jest Brad Anderson, autor Mechanika i Szczęśliwego trafu.

Samantha Morton / britmovie.co.ukSamantha Morton / britmovie.co.uk

Obraz zapowiadany jest jako mieszanka thrillera i kryminału. Historia skupi się na amerykańskiej parze (Harrelson i Morton), która podróżuje pociągiem transsyberyjskim, z Chin do Moskwy. Kiedy, w trakcie jazdy, spotkają drugą parę (Mara i Noriega), rezultatem tego będzie podróż pełna oszustw i morderstw. Kingsley i Kretschmann wcielą się w role rosyjskich policjantów, którzy będą ścigać pary.

Budżet filmu jest szacowany na 15 milionów dolarów. Zdjęcia mają się rozpocząć 11 grudnia w Pekinie, Rosji i na Litwie.

Brad Anderson, amerykański reżyser, ma na swoim koncie, poza Mechanikiem i Szczęśliwym trafem, wielokrotnie nagradzane filmy Razem i oddzielnie, Dziewiąta sesja, czy The Darien Gap. Pierwszy z nich zdobył Nagrodę Publiczności i Nagrodę Główną na Festiwalu Kina Amerykańskiego w Deauville.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…