Prometeusz zamiast prequela Obcego 2

Studio 20th Century Fox ogłosiło, że prequel Obcego nie powstanie. Ów projekt na etapie budowania scenariuszu rozrósł się do epickich rozmiarów i Ridley Scott zdecydował się, że będzie to oryginalny film sci-fi nie powiązany ze słynną serią. Tytuł brzmi Prometheus.

20th Century Fox

Autorami scenariusza są Jon Spaihts i Damon Lindelof (Lost).

Szczegóły fabuły są trzymane w tajemnicy. Scott zdradził, że projekt na etapie scenariusz rozbudował się tworząc wielki, nowy, oryginalny świat i mitologię. Widzowie rozpoznają niektóre powiązania z Obcym, ale ogólny pomysł jest unikalny i prowokacyjny. Reżyser jest bardzo zadowolony z tego, że może powrócić do swojego ulubionego gatunku filmowego.

Noomi Rapace podpisała już kontrakt na rolę Elizabeth Shaw.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 10

Quagmire

Tak, redaktorzy piszą i dodają newsy hobbistycznie, za płytę DVD z reputacji.

JohnnyDepp

co to znaczy praktycznie amatorski ? czym sie różni od statusu stopklatki albo filmwebu ? Tutaj nie płacą a tam płacą ? bo naprawde nie wiem

Quagmire

Przecież Fdb to praktycznie portal amatorski, dość specyficzny, trudno porównywać szybkość jego newsów z Filmwebem czy Stopklatką, trudno nawet nazywać Fdb konkurencją dla tych portali w tym zakresie.
Co do Black Death, ten film ma spore trudności z dystrybucją, w wielu krajach ukazał się już na DVD, a zdjęcia były nowe i prawdopodobnie promowały premierę w video na żądanie w USA która nastąpi dopiero 4 lutego.
http://www.imdb.com/title/tt1181791/releaseinfo

JohnnyDepp

dziwie mnie że taki portal ,a nic nie pisało o złotych globach i całym tym kramie ! Wiem wiem macie zdjęcia z black death ! lol lol film widziałem 6 miesięcy temu ,ale ktos wlazł na imdb zobaczył ze tam są ,więc dawaj dawaj na główną ! W/g mnie wczoraj powinic byc link do ustream albo nawet godzina ropoczęcia na hbo ceremonii !! Wiem wiem zobacze zdjęcia Black death żenada !

MJ_MARTINO

Popieram :)

Ciekawie brzmiący tytuł nowego projektu :)
A wiadomo coś o wstępnym datach ? 2012 2013 ? czy dalej ;>

Proszę czekać…