Spider-Man będzie strzelać z mechanizmu 3

Emma Stone w wywiadzie potwierdziła, że nowy Spider-Man będzie strzelać syntetyczną pajęczyną ze specjalnej wyrzutni. Przypomnijmy, że w wersji Raimiego ten element był organiczny.

Spider-Man

Można było to dostrzec na pierwszym oficjalnym zdjęciu Spider-Mana w kostiumie.

Premiera w przyszłym roku.

W obsadzie są: Andrew Garfield, Emma Stone, Rhys Ifans, Martin Sheen, Denis Leary, Campbell Scott, Julianne Nicholson, Irrfan Khan, Annie Parisse i Chris Zylka.

Spider-ManSpider-Man

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 6

Avatar square 200x200
Ronaldinho 2011-01-21

Nie pamiętam, gdzie to było czy w serialu animowanym o Spider-Manie, który uwielbiałem czy w komiksie, że Spidey wymieniał sobie ładunki sieci w jakiś tam właśnie kluczowych momentach, ale sam mechanizm jest o tyle beznadziejny, że nie przypominam sobie, aby Venom czy Carnage musieli takie mechanizmy sobie zakładać, a cała magia tego uniwersum polega, że jest to Człowiek-Pająk, ale bo ma supermoce takie jak pająk, skoro chodzi po ścianach, ma wyostrzone zmysły i jest silny, to dlaczego i ma sieci nie wypuszczać. Pierwszy Spider-Man Sama Raimiego jednak trochę by stracił na tym, gdyby Peter nie poznawał jak tu się z tą siecią obsłużyć. Szkoda, że czwórka ostatecznie nie powstała, bo wiadomo, że jakby dać Raimiemu wolną rękę to by coś dobrego ukręcił, z pewnością nie będzie tak dobrych ruchów kamer w nowym filmie, sekwencje jak Spidey sobie lata między wieżowcami są już lekko klasyczne.

Quagmire 2011-01-18

100% racji, zatnie się lub sieć się skończy. Co ciekawe jeśli ten teaser jest prawdziwy, a prawdopodobnie jest to pierwszy, nieukończony jeszcze teaser pokazany na Comic Conie w 2001 roku, Maguire także miał strzelać z urządzenia
http://www.youtube.com/watch?v=5NDDNMnLlYY&feature=related

Young_Caesar 2011-01-18

kurde ,już nie będzie "Flyyy";p

Ronaldinho 2011-01-18

Ja już tak się przyzwyczaiłem do pajęczyny produkowanej przez ciało, że to tak jakby Superman nie mógł latać sam z siebie, tylko założono mu jetpack :) A oczywiście ten mechanizm wypuszczania sieci niemal 100% zatnie się pod koniec filmu w walce z Lizardem.

Adam Siennica 2011-01-17

No widać tam coś, co przypomina metal, chociaż jakby kolega Quagmire mi o tym nie powiedział, nie zauważyłbym :P

Proszę czekać…