Zielony Szerszeń wygrywa w Box Office 0

Podczas długiego weekendu Martina Luthera Kinga Jr. do kin wchodziły dwie nowości – komedia akcji na podstawie serialu pt. Zielony Szerszeń oraz Sekrety i grzeszki w reżyserii Rona Howarda.

Zielony Szerszeń

Zapraszamy do zapoznania się z zestawieniem Box Office.

Zielony Szerszeń Michela Gondry'ego zarobił dobre 40 milionów dolarów przez 4 dni. W ciągu 3 dni miał na koncie 33,7 milionów dolarów. Jest to najlepsze otwarcie w karierze Setha Rogena, który gra główną rolę. Dobre recenzje filmu, a zwłaszcza pochlebne opinie o konwersji 3D, na pewno zapewnią jeszcze dużo zysków.

Sekrety i grzeszkiSekrety i grzeszki

Drugie miejsce zajął film Sekrety i grzeszki w reżyserii Rona Howarda. Komedia z Vaughnem i Jamesem w rolach głównych zebrała 30 milionów dolarów w ciągu 4 dni (21,1 w ciągu 3 dni). Dla producentów jest to wynik rozczarowujący.

Hit braci Coen, Prawdziwe męstwo nadal radzi sobie świetnie. Zarobił kolejne 13,1 milionów dolarów. Na koncie western ma już znakomite 128 milionów przy budżecie 38 milionów dolarów.

Tragicznie poradziła sobie pozycja z zeszłego weekendu. Film Polowanie na czarownice z Nicolasem Cagem spadł poniżej top 10. Wylądował na 11 miejscu z marnym 5,3 miliona dolarów.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…