Kolejne gwiazdy u Haggisa 0

Susan Sarandon i Jonathan Tucker dołączą do obsady filmu In the Valley of Elah.

Oprócz nich w filmie pojawi się również Tommy Lee Jones (Trzy pogrzeby Melquiadesa Estrady) oraz Charlize Theron (Monster). Jones zagra w nim ojca, który jest weteranem wojennym. Szuka on swojego syna, który jest żołnierzem. Wrócił on właśnie z Iraku, ale zaraz po powrocie zaginął w tajemniczych okolicznościach, zaś Theron wcieli się w rolę policjantki z wydziału detektywistycznego, która pomaga ojcu w poszukiwaniu syna. SusanSarandon (Thelma i Louise) zagra żonę weterana, a Jonathan Tucker (Osaczony) wcieli się w postać zaginionego syna.

Jonathan Tucker / www.mso.comJonathan Tucker / www.mso.com

Za kamerą tego projektu stanie Paul Haggis. Jest on również autorem scenariusza, nad którym pracował razem z Markiem Boala'em. Będzie on oparty na artykule tego drugiego, który ukazał się w Playboyu. Jak zapowiadają twórcy, będą w nim zawarte elementy fikcyjne.

Zdjęcia do filmu rozpoczynają się 4 grudnia w Nowym Meksyku i Morocco.

Obraz powstanie dla studia Warner Independent Picture.

Paul Haggis jest twórcą filmu Miasto gniewu, który zdobył Oscara. Sarandon obecnie pracuje na planie filmu The Battle in Seattle, którego premiera odbędzie się w 2008 roku. Zagra ona również w obrazach: Enchanted oraz Mr. Woodcock. Wejdą one na ekrany kin w 2007 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…