"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Russell Brand w musicalu 1

Zachodnie media poinformowały w dniu dzisiejszym, iż Russell Brand (Idol z piekła rodem) dołączy do obsady najnowszej produkcji Adama Shankmana (Lakier do włosów) pt. Rock of Ages. Autorem scenariusza do tego musicalu jest Michael Arndt (Toy Story 3) zaś zdjęcia ruszyć mają w maju br.

Russell Brand w filmie Idol z piekła rodem (2010)

Wcześniej mówiło się o tym, że rolą w filmie zainteresowany jest Alec Baldwin. Artysta do tej pory jednak nie podpisał kontraktu na udział w filmie.

Fabuła Rock of Ages rozgrywać się będzie pod koniec lat 80-tych. Głównym bohaterem będzie Drew, który pracując w barze wciąż marzy o karierze muzycznej. Tam też poznaje piękną Sherrie, która marzy o aktorstwie. Niestety ich związek nie przetrwał próby czasu i oboje się rozstają. Pewnego dnia w mieście pojawia się biznesmen, który pragnie zamknięcia baru, który przy okazji jest również enklawą lokalnych artystów. Osoby związane z tym miejscem postanawiają do tego nie dopuścić. W ten sposób Drew i Sherrie staną przed drugą szansą by być razem.

Według oficjalnych informacji w filmie usłyszymy utwory takich muzyków jak: Bon Jovi, Pat Benatar, oraz zespołów: Styx, Journey, Poison oraz Asia.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…