Zobacz spoty z Super Bowl 4

Wczoraj wieczorem odbył się finał Super Bowl, podczas którego tradycyjnie wyemitowany spoty nadchodzących hitów kinowych. Przypomnijmy, że finał Super Bowl to pasmo najwyższej oglądalności, które śledzi przed telewizorami ponad 100 milionów Amerykanów.

Kapitan Ameryka

Zapraszamy do obejrzenia efektownych spotów z Super Bowl

TERRA NOVA

Bohaterami serialu są członkowie zwykłej rodziny, która wyrusza w niesamowitą podróż w czasie do prehistorycznej Ziemi. Wszystko w ramach wielkiego eksperymentu, który ma uratować ludzką rasę. W 2149 roku Ziemia jest przeludniona i zniszczona. Ludzkość wie, że nie można odwrócić szkód, więc naukowcy tworzą portal do prehistorycznej Ziemi, by tam stworzyć ludzką kolonię zwaną Terra Nova.

CAPTAIN AMERICA: THE FIRST AVENGER

Będąc uznanym za niezdatnego do służby wojskowej, Steve Rogers (Chris Evans) na ochotnika zgłasza się do ściśle tajnej pracy naukowo-badawczej, która zmienia go w Kapitana Amerykę, super bohatera, który ma za zadanie bronić ideałów Ameryki…

TRANSFORMERS 3

W obrazie kręconym w 3D ponownie Autoboty zmierzą się ze złowrogimi Decepticonami w widowiskowych pojedynkach.

SUPER 8

Akcja rozgrywa się w Ohio w 1979 roku. Bohaterami jest grupa sześciu nastolatków, którzy używają kamery Super 8, aby zrobić własny film o zombie. Jednej nocy ich projekt zabiera ich nad tory kolejowe, gdzie rozgrywa się katastrofa. Ciężarówka uderza w nadjeżdżającą lokomotywę i wykoleja pociąg. Coś wydostaje się z wraku… coś nieludzkiego. Film J.J. Abramsa i Stevena Spielberga.

PIRACI Z KARAIBÓW: NA NIEZNANYCH WODACH

Kapitan Jack Sparrow i Barbossa wyruszają na poszukiwania fontanny młodości. Wkrótce odkrywają, że nie tylko oni pragną ją odnaleźć, a ich konkurencję stanowią kapitan Czarnobrody i jego córka, dawna ukochana Jacka.

THOR

Głównym bohaterem jest Thor (Chris Hemsworth), który wypowiada wojnę swojemu odwiecznemu wrogowi – Lodowemu Gigantowi. Za swoją lekkomyślność jego ojciec, Odyn (Hopkins) zsyła go na Ziemię, pozbawiając pamięci i zmuszając do życia wśród zwykłych śmiertelników. Tutaj jako dr Donald Blake prowadzi badania nad cywilizacją pozaziemską. Pewnego dnia w norweskich jaskiniach odnajduje tajemniczy starożytny młot. Po jego dotknięciu powraca mu pamięć i na nowo zostaje Thorem. Postanawia się zemścić.

SZYBKA PIĄTKA

Piąta część serii zapoczątkowana przez "Szybkich i Wściekłych". Tym razem Dom i Brian są zbiegami, ściganymi przez nieugiętych stróżów prawa.

RIO

Najnowszy film animowany twórców Epoki lodowcowej. Przygody udomowionej papugi, która porzuca wygodne życie w małym miasteczku na amerykańskiej prowincji i wyrusza do egzotycznego Rio de Janeiro.

INWAZJA: BITWA O LOS ANGELES

Wojenna superprodukcja science fiction, której akcja kręci się wokół oddziału marines walczącego z inwazją kosmitów na terenie Los Angeles.

ŻONA NA NIBY

Mężczyzna (Adam Sandler) zatrudnia swoją przyjaciółkę (Jennifer Aniston) i jej dzieci, aby udawała jego byłą żonę i pomogła mu zdobyć kobietę jego marzeń.

KSIĄDZ

Akcja toczy się w świecie, w którym ludzie od wieków już prowadzą wojnę z wampirami. Tytułowy bohater, w którego wciela się Paul Bettany, opuszcza szeregi kościoła i rusza na ratunek swojej uprowadzonej siostrze.

KUNG FU PANDA 2

Panda Po wreszcie prowadzi takie życie o jakim marzył. Jako smoczy wojownik wraz z przyjaciółmi (Tygrysem, Modliszką, Żurawiem, Małpą i Żmiją) strzegą bezpieczeństwa mieszkańców okolicznej wioski. Niestety ich spokojna egzystencja zostaje przerwana przez tajemniczego wroga. Osobnikowi temu nie straszne są chwyty kung fu, wydaje się być niepokonany. Tylko Po wraz z przyjaciółmi może uratować Chiny przed zniszczeniem. Odpowiedź na pytanie jak pokonać wroga może tkwić w przeszłości.

KOWBOJE I OBCY

Rok 1873. Absolution, stan Arizona. Do tej odludnej, amerykańskiej prowincji przybywa nieznajomy, który stracił pamięć. Jedyny znak odnoszący się do jego przeszłości to dziwne kajdany na jednym z nadgarstków. Przybysz szybko dowiaduje się, że mieszkańcy miasteczka są nieprzyjaźnie nastawieni w stosunku do nieznajomych, a na ulice wychodzą tylko na rozkaz pułkownika Dolarhyde’a (Harrison Ford), rządzącego tutaj "żelazną ręką". Wkrótce dziwne zachowanie mieszkańców się wyjaśnia. Co jakiś czas z nieba spadają przerażające stworzenia, które zabierają wszystkich tych, którzy ich nie aprobują. Stwory trzymają miasto w panicznym strachu. Główny bohater, stopniowo przypominający sobie o tym, co się z nim zdarzyło, staje się jedyną nadzieją na ratunek miasta..

RANGO

Film przedstawia historię Rango (Johnny Depp), kameleona, którego marzeniem było zostać groźnie wyglądającym bohaterem. Rango dostaje okazję by spróbować swoich sił, bo znajduje się w zachodnim mieście przepełnionym przez niebezpiecznych bandytów i jest dosłownie zmuszony grać rolę odważnego bohatera by móc się ochronić.

JESTEM BOGIEM

Głównym bohaterem jest pisarz Eddie któremu wpada w ręce tajny farmaceutyczny lek. Jego zażycie umożliwia w pełni wykorzystanie swojego mózgu. Dzięki temu pisarz szybko odnosi sukces i staje się milionerem. Problem w tym, iż zaczyna dostrzegać także uboczne skutki medykamentu. Halucynacje i przebieg czasu jak w poklatkowej animacji to tylko najmniejsze z jego zmartwień.

TAKE ME HOME TONIGHT

Koniec lat osiemdziesiątych, wydawałoby się, że cały kraj zbija majątek na wysokich notowaniach z Wall Street. Czując wstręt do otaczającego go materializmu, genialny, młody absolwent MIT Matt Franklin (Topher Grace) porzuca dobrze płatną pracę w lokalnym laboratorium na rzecz dużo gorszej. W jego życiu zaczyna przejawiać się kryzys. Ojciec (Michael Biehn) jest niezadowolony z jego posady, przyjaciel Barry (Dan Fogler) traci pracę, siostra Wendy (Anna Faris) ma wyjść za mąż za swojego nudnego chłopaka Kyle’a (Chris Pratt) i pojawia się Tori (Teresa Palmer) – obiekt westchnień Matta. Wszystko to ma swój wybuchowy finał podczas jednej szalonej nocy.

DZIEWIĄTY LEGION

W 140 roku n.e., dwadzieścia lat po niewyjaśnionym zniknięciu całego Dziewiątego Legionu w górach Szkocji, młody setnik Marcus Aquila (Channing Tatum) przybywa z Rzymu by rozwiązać zagadkę i jednocześnie przywrócić honor swemu ojcu – dowódcy IX Legionu. W jego podróży towarzyszy mu jedynie niewolnik imieniem Esca (Jamie Bell).

WŁADCY UMYSŁU

Obraz oparty na powieści Phillipa K. Dicka pt. "Ekipa dostawcza". Głównym bohaterem jest młody i ambitny kongresmen (Damon), który przypadkiem odkrywa, iż cała otaczająca go rzeczywistość to scenografia kontrolowana przez tajemniczych strażników. Mężczyzna zakochuje się w pięknej tancerce (Blunt) i wspólnie decydują się uciec w nieznane.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Young_Caesar 2011-02-07

Aha , brakuje mi tu jeszcze przede wszystkim Buntu małp i Conana ,ale mam nadzieje że w najbliższym czasie pojawią się jakieś zwiastuny;)

Young_Caesar 2011-02-07

Genialne zestawienie filmów! praktycznie same produkcje na które od dawna czekam:))
Zwiasrun Kapitana Ameryki obiecujący tak jak Plakat i zdjęcia, a zwiastun transformars mnie przynajmniej zmusza do pójscia do kina:D
Zaraz po nich podobały mi się Cowboys & Aliens i Fast Five;) czeeekam ojjjj czeeeekam do lata:D

Quagmire 2011-02-07

Najbardziej zdziwił mnie spot Super8, wcześniejszy zwiastun zapowiadał thriller w stylu Cloverfield, a teraz dostaliśmy połączenie E.T. i Parku Jurajskiego.
Świetne zwiastuny Kapitana Ameryki i Transformers. Co do ostatniego pewnie znowu się na to nabiorę i pójdę do kina.

Proszę czekać…