Jak ustrzec się przed fochem? 0

Zbliżają się Walentynki, a z nimi czas podwyższonego ryzyka "strzelania focha" przez ukochane drugie połówki. By tego uniknąć wystarczy kupić przez Internet bilet na film w Cinema City, zarejestrować go i… wyjechać do ciepłych krajów! Być może brzmi to nierealnie, ale istnieje dobry, sprawdzony sposób na "Walentynkowe Fochy". Dodatkowo mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia na film Och Karol 2 do Gliwic.

Walentynki

Po pierwsze: przed 14 lutym trzeba kupić bilet na walentynkowy film w Cinema City, korzystając ze strony www.cinema-city.pl. Następnie zarejestrować go na stronie Cinema City i w ten sposób wejść do gry o wymarzony wypoczynek w pełnym słońcu! Od wspaniałej wycieczki do ciepłych krajów będzie dzieliło tylko jedno banalnie proste pytanie: "Dlaczego to właśnie Ty masz wygrać?". Później należy uzbroić się w cierpliwość, bowiem powiadomienie o wygranej może nadejść w każdej chwili!

Dobrze wszystkim znany scenariusz 14 lutego wcale nie musi się w tym roku powtórzyć! Walentynkowy Foch może i czai się za każdym rogiem, ale Cinema City umie skutecznie się z nim rozprawić. Kupując bilet przez Internet i drukując go w domu oszczędza się czas, zyskuje komfort i… przegania focha! Zamiast niego pojawia się uśmiech, a Walentynki wreszcie mają swój urok i niepowtarzalny klimat. Foch ma jednak tendencję do nawracania, dlatego koniecznie trzeba mu pokazać, gdzie raki zimują – biorąc udział w zabawie Cinema City i wygrywając w niej odjechaną wycieczkę do ciepłych krajów!

Wypowiedz wojnę "Walentynkowym Fochom", spędź cudowny wieczór walentynkowy w kinie Cinema City, wejdź do gry i zgarnij wycieczkę!
Partnerem akcji jest Ecco Holiday.

ZADANIE KONKURSOWE:
Wśród osób, które wyślą nam w walentynki życzenia na adres konkurs@fdb.pl rozdamy 2 podwójne zaproszenia o Cinema City Gliwice na film Och Karol 2

Regulamin konkursu

1. Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mailowy: konkurs@fdb.pl w temacie e-maila wpisując: Walentynki
2. W zgłoszeniu należy wysłać:
- login na fdb.pl (konkurs dla zarejestrowanych użytkowników),
- imię i nazwisko potrzebne do odbioru nagrody.

3. Każdy użytkownik może wysłać tylko jedno zgłoszenie do udziału w konkursie.
4. Na zgłoszenia czekamy 14 lutego 2010 do godz. 23.59.
5. Wyniki podamy 15 lutego na stronie konkursu. Bilety są do wykorzystania w dniach od 15 lutego do 17 lutego (wt. – czw.) na dowolny seans filmu Och Karol 2
6. Nagrody trafią do osób, które prześlą zgłoszenie spełniające wszystkie punkty regulaminu.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…