Zbliża się finał MUVISH.COM FEST 1

Wskaż zwycięzcę internetowego festiwalu filmowego i wygrywaj nagrody! Tylko do 20 lutego można głosować na najlepszy film na MUVISH.COM FEST.
O przyznaniu Grand Prix festiwalu oraz wyróżnień w poszczególnych kategoriach decydują wyłącznie internauci. MUVISH.COM FEST to pierwszy tego typu internetowy festiwal filmowy. Każdy, kto zarejestruje się w serwisie, może bezpłatnie oglądać i oceniać zgłoszone tytuły, a tym samym wpływać na wynik konkursu.

www.muvish.com

W pierwszej edycji bierze udział 29 obrazów w czterech kategoriach: fabuła, dokument, animacja i film artystyczny. Widzowie, którzy zagłosują na co najmniej pięć tytułów z dwóch albo więcej kategorii, wezmą udział w losowaniu nagród w ramach organizowanego równolegle Konkursu dla Widzów. Do wygrania – nagroda główna o wartości 2 000 złotych, zaproszenia na galę MUVISH.COM FEST oraz kupony promocyjne na usługi MUVISH premium.

Twórcy, którzy biorą udział w konkursie, mogą nie tylko dotrzeć bezpłatnie do widzów, lecz także walczą o cenne trofea. Zwycięzca festiwalu otrzyma nagrodę o wartości 10 000 złotych, natomiast laureaci poszczególnych kategorii – nagrody o wartości 1 000 złotych każda.

Lista zwycięzców zostanie opublikowana po 20 lutego. Równocześnie wystartuje druga edycja festiwalu, do której można już wysyłać zgłoszenia.

Portal Kina Bezpośredniego MUVISH.COM to jednak nie tylko festiwal i platforma VoD.

To również społeczność ludzi związanych z filmem. Z jednej strony serwis ułatwia kontakt artystom między sobą – rejestrują się w nim aktorzy, reżyserzy i operatorzy zdjęć. Z drugiej – umożliwia nawiązanie dialogu między twórcami kina i widzami. Co więcej, dzięki głosowaniu, odbiorcy wskazują, jakie filmy najbardziej im się podobają, a tym samym mogą wyznaczać nowe trendy w polskiej kinematografii.

Więcej informacji na temat konkursów można znaleźć na stronie serwisu www.muvish.com.

www.muvish.comwww.muvish.com

Portal MUVISH.COM oraz festiwal internetowy są finansowane z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Beneficjentem dotacji jest operator serwisu – firma Multimedia Virtual Sharing Sp. z o.o. (MuViSh).

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

walusia

tam mozna filmy za darmo ogladac ???

Proszę czekać…