Dwie przedpremiery w Cinema City! 0

Od wczoraj w kinach Cinema City będzie można przedpremierowo zobaczyć, jak przebiega Wojna żeńsko-męska i czy Miś Yogi nadal podkrada koszyki ze smakołykami – i to w 3D! Najpierw znajdą się na polu odwiecznej bitwy między kobietami a mężczyznami, ujętej jednak z przymrużeniem oka i solidną dawką humoru.

Miś Yogi

Wojna żeńsko-męska to historia bezrobotnej dziennikarki, która walczy z nadwagą i brakami na koncie skuteczniej niż Bridget Jones i choć o mężczyznach wie znacznie więcej niż wszystkie Lejdis razem wzięte, znalezienie tego właściwego jest niezwykle trudne. Zwłaszcza, że jej dorosła córka nie tylko bezlitośnie ocenia jej kroki, ale sama liczy na radę matki w miłosnych perypetiach. W roli matki i córki Sonia Bohosiewicz i jej młodsza siostra Maja.

Drugim tytułem, który pojawi się na ekranach Cinema City przedpremierowo to Miś Yogi 3D. Ten przeuroczy niedźwiedź w zawadiackim zielonym kapeluszu powraca na srebrne ekrany, oczywiście w towarzystwie swego najlepszego druha – misia Boo Boo. Tym razem prawdziwym wyzwaniem dla Yogiego nie będzie chytry plan zdobywania koszy piknikowych, lecz walka o przyszłość parku Jellystone. Ta bowiem stoi pod wielkim znakiem zapytania, gdyż park przestał przynosić zysk. Dlatego burmistrz Brown chce go zamknąć i sprzedać ziemie. Yogi musi udowodnić, że jest mądrzejszy niż przeciętny miś oraz wspólnie z Boo Boo i Strażnikiem Smithem spróbować uratować park przed ostatecznym zamknięciem.

Dwie ekscytujące przedpremiery od piątku 11 lutego w kinach Cinema City!

Repertuar pokazów przedpremierowych w kinach Cinema City możesz sprawdzić tutaj

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…