Konkurs oscarowy z Cinema City 1

Rusza specjalny konkurs oscarowy Cinema City. Z tej okazji mamy dla Was trzy podwójne zaproszenia, do łódzkiego kina Cinema City Manufaktura na polską komedię Och Karol 2

Oscary 2011

Cinema City. Wystarczy odwiedzić swoje ulubione kino Cinema City i wytypować zwycięzców tegorocznych Nagród Akademii Filmowej. Najcelniejsze odpowiedzi zostaną nagrodzone PSP Piano Black lub designerskim MP3 na rękę!

Żadna inna nagroda nie wzbudza tak wielkiego zainteresowania branży filmowej i publiczności na całym świecie; Oscary od lat są największym wydarzeniem filmowym roku. Gdy cały świat zamiera w oczekiwaniu na Galę rozdania statuetek, Cinema City startuje z oscarowym konkursem!

Chcąc zagrać o PSP Piano Black lub MP3 na rękę, wystarczy odebrać w wybranym kinie Cinema City wydrukowany kupon konkursowy lub wydrukować go samodzielnie ze strony www.cinema-city.pl/ oscary oscary. Następnie jak najcelniej wytypować zwycięzców w 10-ciu kategoriach: najlepszy film, reżyser, aktor pierwszo- i drugoplanowy, aktorka pierwszo- i drugoplanowa, film nieanglojęzyczny, najlepsze efekty specjalne, zdjęcia i najlepsza muzyka filmowa. Później wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie otwarte, które przy remisie zadecyduje o wygranej. A wypełnione kupony konkursowe należy wrzucić do specjalnych oscarowych urn rozstawionych w holu kina.

Typowanie zwycięzców kończy się 25 lutego (piątek) o godz. 12:00.

W nocy z 27 na 28 lutego (z niedzieli na poniedziałek) zostaną przyznane Oscary, a 4 marca (piątek) Cinema City ogłosi wyniki swojego oscarowego konkursu i wyłoni zwycięzców PSP Piano Black oraz
designerskich MP3 na rękę!

Przyznawaj nagrody i wygrywaj w specjalnym oscarowym konkursie Cinema City! Szczegóły na www.cinema-city.pl/oscary.

Z okazji Oscarowego konkursu mamy dla Was trzy podwójne do łódzkiego kina Cinema City na komedię! Wystarczy prawidłowo wysłać zgłoszenie.

ZADANIE KONKURSOWE:
Wśród osób, które wyślą na adres konkurs@fdb.pl swojego faworyta do Oscara w kategorii najlepszy film rozdamy 3 podwójne zaproszenia do łódzkiego kina Cinema City Manufaktura na film Och Karol 2. Lista nominacji tutaj

Regulamin konkursu

1. Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mailowy: konkurs@fdb.pl w temacie e-maila wpisując: Łódź
2. W zgłoszeniu należy wysłać:
- login na fdb.pl (konkurs dla zarejestrowanych użytkowników),
- imię i nazwisko potrzebne do odbioru nagrody.

3. Każdy użytkownik może wysłać tylko jedno zgłoszenie do udziału w konkursie.
4. Na zgłoszenia czekamy 22 lutego 2011 do godz. 23.59.
5. Wyniki podamy 23 lutego na stronie konkursu. Bilety są do wykorzystania w dniach od 23 lutego do 24 lutego (śr. – czw.) na dowolny seans filmu Och Karol 2 w kinie Cinema City Manufaktura!
6. Nagrody trafią do osób, które prześlą zgłoszenie spełniające wszystkie punkty regulaminu.

Oscary 2011Oscary 2011

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Czy jakieś wyniki zostały podane czy przegapiłem? ;)

Proszę czekać…