"May the Force Be With You"

Wzgórza mają oczy 2 - zobacz odrzucony plakat! 0

Dziś możesz zobaczyć plakat do filmu Wzgórza mają oczy 2, który został odrzucony przez MPAA.

Aktualny plakat do filmu Wzgórza mają oczy 2 2007Aktualny plakat do filmu Wzgórza mają oczy 2 2007

MPAA odrzuciło plakat wytwórni Fox Atomic do filmu Wzgórza mają oczy 2 i tym samym nie zawiśnie od w żadnym kinie na terenie USA. Wiele fanów horroru jest zaszokowanych decyzją wydaną przez MPAA. Nie widzą oni powodu, dla którego plakat nie mógłby być dopuszczony do dystrybucji. MPAA nie pierwszy raz wydaje taką decyzję, wcześniej w 2005 roku oryginalny plakat do Piły II został odrzucony, na tym plakacie były dwa mocno zranione palce.

MPAA (Motion Picture Association of America) to stowarzyszenie mające na celu dbanie o interesy amerykańskich studiów filmowych. Jednym z głównych zadań MPAA jest nadawanie ograniczeń wiekowych filmom, wchodzącym do amerykańskiej dystrybucji. (pl.wikipedia.org)

Data premiery horroru Wzgórza mają oczy 2 zaplanowana jest na 2 marca przyszłego roku.

Zdjęcia do filmu, które kręcone są w Maroko, zaczęły się 11 września i wciąż trwają.

Główne role w filmie zagrają m. in. Michael McMillian, Jessica Stroup, Daniella Alonso, Michael Bailey Smith i Derek Mears, który jako pierwszy podpisał kontrakt na udział w filmie. Na drugim planie zobaczymy takich aktorów jak: Jeff Kober, Archie Kao czy Philip Pavel. Wzgórza mają oczy II reżyseruje Martin Weisz. Scenariusz napisałWes Craven wraz z swoim synem Jonathanem. Film produkują: Peter Locke, Marianne Maddalena i wspomniany wcześniej współtwórca scenariusza Wes Craven.

Wzgórza mają oczy 2 to kontynuacja przebojowego horroru o monstrualnej rodzinie kanibali, która urządza polowanie na ludzi na odciętej od świata meksykańskiej pustyni. Tym razem jej ofiarami padają młodzi funkcjonariusze Gwardii Narodowej, którzy na pustyni odbywają swój pierwszy poważny trening. (cinepix.com.pl)

Teaser do tego filmu można zobaczyć na stronie dystrybutora (Fox Atomix) klikając TUTAJ.

Pierwsza część filmu Wzgórza mają oczy (zobacz zwiastun), który jest remake'iem kultowego horroru z 1977 roku, do tej pory zarobiła ponad 71 milionów dolarów.

Poniżej możesz zobaczyć plakat odrzucony przez MPAA.

Odrzucony plakat do filmu Wzgórza mają oczy 2 2007Odrzucony plakat do filmu Wzgórza mają oczy 2 2007

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 9

aktualny jest kijowy…
zbyt starannie zawinięte ciało ;-) nie pasuje do tych morderców ;-) wygląda raczej na robotę jakichś służb medycznych :P
albo ciało zawinięte do mumifikacji ;-)

ygorus

jeżeli chodzi o ręke to jest znacznie lepszy odrzucony plakat

Cenobite

Odrzucony plakat jest swietny!!!

Trophy

Zawsze znajdzie się ktoś komu się nie spodoba… a przecież on jest fajny.

nathalie

Ja nie rozumiem co jest TAKIEGO na tym drugim plakacie że został odrzucony…

Proszę czekać…