Bitwa o Los Angeles rozstrzygnięta 0

Niekwestionowanym zwycięzcą ostatniego weekendu w Stanach Zjednoczonych została wojenna superprodukcja science fiction pt. Inwazja: Bitwa o Los Angeles.

Inwazja: Bitwa o Los Angeles

Obraz zajął pierwsze miejsce z dobrym wynikiem 36 milionów dolarów. To drugie najwyższe otwarcie roku plasujące się tuż po Rango. Film science fiction zarobił także 16,7 milionów dolarów na świecie, gdzie zajmował pierwsze miejsca na listach Box Office.

RangoRango

Rango Gore Verbinskiego spadło na drugie miejsce zarabiając przyzwoite 23 miliony dolarów. Po 10 dniach wyświetlania ma na koncie już 68,6 miliona dolarów.

Tym razem Catherine Hardwicke, twórczyni kinowego Zmierzchu raczej nie ma hitu na miarę tamtej produkcji. Jej Dziewczyna w czerwonej pelerynie zajęła trzecie miejsce z wynikiem 14,1 miliona dolarów. Obra zebrał fatalne recenzje, więc możemy spodziewać się dużych spadków frekwencji.

Na czwartym miejscu uplasował się debiut reżyserski George'a Nolfiego pod tytułem Władcy Umysłów z Mattem Damonem i Emily Blunt. Obraz zaliczył spadek frekwencji o 46%, zarabiając 11.5 miliona dolarów. Razem ma już 38,5 miliona dolarów.

Matki w mackach MarsaMatki w mackach Marsa

Najnowsza animacja Disneya, Matki w mackach Marsa zanotowała olbrzymią porażkę, zarabiając marne 6,8 miliona dolarów. Jest to największa porażka finansowa w historii studia. Raczej animacja za 150 milionów dolarów nie ma szans się zwrócić.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…