Gwiezdne Wojny - zobacz klona w akcji 1

Jedna z najlepszych gier z serii LEGO powraca. Już 25 marca do sklepów trafi LEGO STAR WARS III: the Clone Wars. Lego Star Wars III łączy w sobie postaci i wydarzenia z filmowej sagi oraz bohaterów animowanego serialu Wojny Klonów, który osiągnął wielką popularność, nie tylko wśród młodszych widzów.

Lego Star Wars

W LEGO SW 3 pojawią się nowe elementy rozgrywki, które w połączeniu z nową grafiką i zapierającymi dech w piersiach efektami, z jeszcze większą siłą wciągną gracza gracza w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Nie zabraknie oczywiście specyficznego humoru, który jest charakterystycznym znakiem firmowy serii gier LEGO.

W grze znajdzie się ponad 20 misji fabularnych i 40 poziomów z epoki Wojen Klonów, a dzięki możliwości wielokrotnego przechodzenia każdego z nich, zapewni do wiele godzin zabawy.

Polecamy świetną reklamę na poprawę humoru.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Czekam na tą grę z niecierpliwością. Miałem okazję pograć w kilka odsłon legoludków w świecie filmu (Harry Potter, Star Wars, Indiana Jones). Wszystkie bawiły mnie do łez, mimo prostej i nie wymagającej większego myślenia rozgrywki. Duża dawka humoru plus sceny znane z filmów, sprawiają, że Lego gry są super i można pograć klockami hihi

Proszę czekać…