Niezwyciężony Secretariat na DVD i BD! 1

Diane Lane i John Malkovich zapraszają na opartą na faktach opowieść o spektakularnym sukcesie, za którym stoi potęga nadziei, miłości i odwagi. Wszyscy miłośnicy doskonałego kina mogą uzupełnić swoje domowe kolekcje o niezwykłą historię Niezwyciężonego Secretariata – konia wyścigowego, którego pokochała cała Ameryka. Film jest dostępny zarówno na Blu-ray, jak i DVD.

Niezwyciężony Secretariat

W Niezwyciężonym Secretariacie oglądamy historię, którą w latach 70. XX wieku żyła cała Ameryka. Jedyna w swoim rodzaju opowieść o Secretariacie – koniu, który dzięki uporowi swojej nieprzeciętnej właścicielki zdobył sławę i wieczną chwałę – udowadnia, że dzięki samozaparciu, silnej woli i wielkiej ambicji możliwe jest osiągnięcie nawet najbardziej odległych celów. Jednocześnie jest to wspaniała przygoda dla widzów w każdym wieku, dostarczająca wrażeń całej rodzinie.

Niezwycięzony SecretariatNiezwycięzony Secretariat

Niezwyciężony Secretariat to historia zwycięzcy prestiżowego pucharu Triple Crown z 1973 roku, będącego jednym z zaledwie jedenastu koni w historii, które dostąpiły zaszczytu sięgnięcia po to trofeum. Z uwagi na oszałamiający styl, w jakim tego dokonał, zdobył wielkie uznanie i chwałę. Zwierzę należące do inspirującej Penny Chenery trafiło na okładki największych amerykańskich pism (Time, Newsweek oraz Sports Illustrated). W 1999 roku amerykańska poczta uhonorowała Secretariata, nanosząc jego podobiznę na 33-centowy znaczek.

Niezwyciężony SecretariatNiezwyciężony Secretariat

Secretariat był niesamowitym koniem – powiedział John Malkovich, aktor z ponad 20-letnim stażem (Być jak John Malkovich, Człowiek w żelaznej masce), genialnie wcielający się w filmie w rolę ekscentrycznego trenera Luciena Laurina. Cieszył się wyjątkowym uznaniem i – co najważniejsze – cieszy się nim także dzisiaj. W podobnym tonie wypowiada się Diane Lane (Pod słońcem Toskanii, Gniew oceanu), filmowa Penny Chenery: Historia Secretariata jest wyjątkowa. Ten koń był czempionem, atletą, sportową legendą i cudownym zwierzęciem.

Jak wiadomo, u podstaw każdej legendy kryje się marzenie, które wydaje się niemożliwe do spełnienia. Nie inaczej jest w przypadku jedynej w swoim rodzaju opowieści o „Niezwyciężonym Secretariacie” oraz jego zaskakującej właścicielce Penny Chenery – gospodyni domowej, która zaryzykowała wszystko, by ze swego ulubieńca zrobić prawdziwego zwycięzcę i jednocześnie odmienić swoje życie. Osiągając sukces, udowodniła, że dzięki miłości i odwadze możliwości człowieka nie znają granic.

Materiały specjalne do Niezwyciężonego Secretariata:

BLU-RAY:

  • Serce zwycięzcy
  • Filmowanie wyścigów konnych
  • Rozmowa reżysera z prawdziwą Penny Chenery
  • Niewykorzystane sceny
  • Teledysk A.J. Michalka: „It’s Who You Are”

DVD:

  • Serce zwycięzcy
  • Niewykorzystane sceny
  • Teledysk A.J. Michalka: „It’s Who You Are”

Film dostępny w sprzedaży na Blu-ray (99,99 zł) i DVD (54,99 zł).

Dystrybucja w Polsce: CD Projekt

Niezwyciężony SecretariatNiezwyciężony Secretariat

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…