"May the Force Be With You"

Spot TV, polski plakat i zdjęcia z Krzyku 4 2

Krzyk powraca po 11 latach, gdy w 2000 roku miała miejsce premiera ostatniej części słynnej trylogii. Ponownie na stanowisku reżysera, jak i producenta, zasiadł Wes Craven, nazywany "mistrzem suspensu". Powrócą aktorzy znani z poprzednich części, a towarzyszyć im będą nowe, młode twarze, m.in. Rory Culkin, Adam Brody i Hayden Panettiere.

Neve Campbell w filmie Krzyk 4 (2011)

Sidney Prescott (Neve Campbell), autorka poradnika motywującego powraca do Woodsboro, miasteczka które pełni rolę ostatniego przystanku w trasie promującej jej książkę. Na miejscu spotyka Szeryfa Dewey’a (David Arquette) i Gale (Courteney Cox), którzy są już małżeństwem, a także swoją kuzynkę Jill (Emma Roberts) i ciotkę Kate (Mary McDonnell). Na nieszczęście, pojawienie się Sidney ściąga do miasteczka tajemniczego morderce w masce znanej z wydarzeń, które miały miejsce w przeszłości. Stawia to Sidney, Gale, Dewey’a, Jill i ich znajomych, jak i całe miasteczko Woodsboro w poważne niebezpieczeństwo.

Polska premiera zaplanowana jest na 15 kwietnia, podobnie jak w kilkudziesięciu innych krajach na świecie.

podpis pod obrazkiempodpis pod obrazkiem

Zdjęcia możesz obejrzeć w galerii klikając TUTAJ

Plakat z filmu Krzyk 4 (2011)Plakat z filmu Krzyk 4 (2011)

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Ronaldinho

No a te polskie jest trochę nie bardzo hasło ze względu, że sugeruje jakby to miała być ostatnia część, a przecież głośno się mówi o 5 i 6, na które pewnie Weinsteinowie się poślinią jak zobaczą ile zarobi czwórka, a na pewno zarobi dużo powyżej zwrotu kosztów produkcji.

Quagmire

Widzę, że polski dystrybutor wie lepiej, "Nowa dekada, nowe zasady" to przecież takie "beznadziejne" hasło reklamowe…

Proszę czekać…