Brzydulę Betty na DVD - wyniki 3

Portal FDB.pl razem z dystrybutorem CD Projekt zaprasza na konkurs, w którym do wygrania jest czwarty i zarazem ostatni sezon popularnego serialu Brzydula Betty na DVD!

Brzydula Betty

Przypomnij sobie, jak zakończyła się wzruszająca i zwariowana przemiana bohaterki granej przez Amerikę Ferrerę, uwielbianą przez widzów na całym świecie laureatkę nagród Emmy oraz Złotego Globu.

Zobacz, jak najpopularniejsze brzydkie kaczątko wszech czasów rozkwita, zarówno zawodowo, jak i prywatnie, nie tracąc przy tym swego wyjątkowego charakteru. Uzupełnij swoją domową kolekcję o najbardziej inspirujący i zaskakujący sezon serialu. Przeżyj ponownie 20 fascynujących odcinków i odkryj unikalne materiały dodatkowe. To pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów Brzyduli Betty!

Co należy zrobić?

Jakiś czas temu zakończyła emisją również polska wersja serialu Brzydula Betty. Podaj jej tytuł i kto grał główną bohaterkę.

Brzydula, grała Julia Kamińska.

Wydania DVD serialu otrzymują:
Michał R. – login na FDB: Reecha
Anna G.

W KONKURSIE MOGĄ BRAĆ UDZIAŁ OSOBY NIEZAREJESTROWANE!

PRZYPOMINAMY, ŻE FDB ZADEBIUTOWAŁO NA FACEBOOKU – POLUB NASZĄ STRONĘ

Brzydula BettyBrzydula Betty

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

rechaa

Informuję, że płytę dostałem tydzień temu… mamy luty 2012 roku. Prawie rok opóźnienia to lekko mówiąc przesada…

Quagmire

Nic. Na Fdb już tak jest, że płyty przychodzą z opóźnieniem.

rechaa

mam takie pytanie do zwycięzcy Anny G. – dostałaś już płytkę do domu? Bo ja do dzisiaj ani widu ani słychy po płycie, zgłaszałem sprawę mailowo – też bez żadnej odpowiedzi i nie wiem co mogę jeszcze zrobić.

karolaleina

Zgłosiłam się do tego konkursu. Może tym razem mi się poszczęści :)

Proszę czekać…