http://vimeo.com/mironkundzicz

Carnahan wyreżyseruje Bunny Lake zaginęła 0

Joe Carnahan będzie reżyserem remake'u thrillera Bunny Lake zaginęła z 1965 roku.

Mówi się, że jedną z ról zagra Reese Witherspoon (Spacer po linie).

Joe Carnahan / filmstew.comJoe Carnahan / filmstew.com

Bunny Lake zaginęła opowiada o wydarzeniach, które miały miejsce po tym, jak pewna kobieta, Ann Lake, poinformowała policję o tajemniczym zaginięciu jej córki, Bunny Lake. Kiedy policja znajduje dowody na to, że córka nie istnieje i prawdopodobnie nigdy nie istniała, Ann Lake zaczyna być uważana za umysłowo chorą.

Zdobywca nagrody Pulitzera i scenarzysta Zatrutego pióra (zwiastun), Doug Wright pracuje teraz nad ostateczną wersją scenariusza, razem z Carnahanem.

Spyglass Entertainment będzie producentem filmu, a dystrybucją zajmie się Sony Pictures.

Joe Carnahan ma nadzieję wyreżyserować Bunny Lake zaginęła, przed White Jazz, w którym główną rolę zagra George Clooney (Bracie, gdzie jesteś?). Prace nad tym projektem mają się rozpocząć na początku 2008 roku.

Oryginał był nominowany do nagrody BAFTA i Edgar Allan Poe Awards.

Joe Carnahan urodził się w Kalifornii. Do tej pory wyreżyserował między innymi Na tropie zła, Blood, Guts, Bullets and Octane, czy Asa w rękawie. W 2002 roku zdobył nagrodę za Na tropie zła na Cognac Festival du Film Policier. Za ten sam film był nominowany do Independent Spirit Awards iGrand Prix Jury na Festiwalu Filmowym w Sundance.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…