Zaplątani na DVD i Blu-ray już 1 kwietnia 1

Któż nie zna baśni o Roszpunce – długowłosej dziewczynie zamkniętej w wysokiej wieży przez nadopiekuńczą matkę? Ponadczasowa historia, przekazywana z pokolenia na pokolenie w wielu krajach świata, od kilku miesięcy robi furorę w zupełnie nowej, disnejowskiej wersji. Już niebawem będzie mogła się znaleźć w naszych domowych filmotekach, ponieważ 1 kwietnia trafia do sklepów w wersjach Blu-ray i DVD!

Zaplątani

Film Zaplątani to jedna z największych niespodzianek i sukcesów 2010 roku. Historia pięknej Roszpunki i sympatycznego rzezimieszka Flynna spotkała się z niezwykle ciepłym przyjęciem w kinach na całym świecie, zarabiając w nich ponad 400 milionów dolarów. 50. pełnometrażowy film Disneya w pełni jednak na to zasługuje,czarując i bawiąc wszystkich widzów, bez względu na wiek!

ZaplątaniZaplątani

Flynn, uroczy młody awanturnik, znajduje schronienie w opuszczonej wieży. Zastaje tam piękną i pełną temperamentu Roszpunkę, która czyni go swym więźniem. Dziewczyna, wychowywana przez matkę Gertrudę i odizolowana od świata, ma niezwykle długi, magiczny warkocz i bardzo chce się wyrwać z odosobnienia. Dobija targu z Flynnem, po czym razem wyruszają w niebezpieczną i pełną niespodzianek podróż. W towarzystwie wyjątkowo inteligentnego konia Maksimusa i nadopiekuńczego kameleona Pascala przeżywają mnóstwo niepowtarzalnych przygód.

Zaplątani na Blu-ray i DVD to nie tylko zaskakująca historia, potężna dawka akcji i mnóstwo zabawnych postaci, lecz także fantastyczna polska wersja językowa z gwiazdami w rolach głównych. W Roszpunkę wciela się Julia Kamińska, czyli BrzydUla, której uroda wbrew temu co mówi tytuł popularnego serialu robi ogromne wrażenie. Flynn przemawia głosem Macieja Stuhra, popularnego aktora i nieocenionego kabareciarza, potrafiącego rozśmieszyć do łez nawet największych smutasów. Z kolei doświadczonej i lubianej Danucie Stence przypadła rola czarnego charakteru – matki Gertrudy. Sprawdź, jak gwiazda „Nigdy w życiu” wywiązała się z tego trudnego zadania!

ZaplątaniZaplątani

Zaplątani na Blu-ray i DVD jest również źródłem wielu dodatkowych atrakcji. Zapewniają je liczne dodatki specjalne, dzięki którym ty i cała twoja rodzina spędzicie w domu wspaniały filmowy wieczór w iście disnejowskim stylu i będziecie chcieli go powtarzać bez końca!

Dodatki specjalne do Zaplątanych:

DVD:

  • Pomysły twórców na inny początek filmu
  • Odliczanie 50 pełnometrażowych filmów animowanych Disneya
  • Polski teledysk do piosenki „Każdy chciałby tak mieć” w wykonaniu Julii Kamińskiej
  • Węgierski teledysk

Blu-ray:

  • Kulisy filmu: Rozplątywanie Zaplątanych
  • Pomysły twórców na inny początek filmu
  • Odliczanie 50 pełnometrażowych filmów animowanych Disneya
  • Polski teledysk do piosenki „Każdy chciałby tak mieć” w wykonaniu Julii Kamińskiej
  • Węgierski teledysk

Film w sprzedaży od 1 kwietnia na Blu-ray combo (119,99 zł) i DVD (54,99 zł).

Dystrybucja w Polsce: CD Projekt

[informacja prasowa]

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…