Coś tam, gdzieś tam... zwolennik japońskiej kinematografii, kina grozy klasy B oraz literatury science-fiction. Grafoman nadnaturalny. Nie przepadam za tanimi sequelami, ludzka bezmyslnością i stężeniem absurdu przekraczającym masę krytyczną. Lubie trolle. Zwłaszcza z czerwona kapusta i sosem czosnkowym.

Będzie filmowa Liga Sprawiedliwości? 0

Choć zaplanowane są trzy duże premiery z uniwersum DC Comics pozostaje pytanie, co dalej? Nieco światła na kwestię dalszych poczynań studia Warner Bros. w obrębie adaptacji komiksów rzucił Jeff Robinov, prezes studia.
W rozmowie z Los Angeles Times odniósł się między innymi do pomysłu powstania filmowej wersji Justice League oznajmiając, że prowadzone są już prace nad scenariuszem. Nie wykluczył również możliwości produkcji kinowych wersji przygód Flasha i Wonder Woman w przypadku, gdyby Justice League odniosło sukces.

Nieco niepokoju mogą budzić natomiast słowa Robinova dotyczące przyszłości Batmana. Postać Mrocznego Rycerza pozostanie jednym z priorytetów studia, także po premierze The Dark Knight Rises. Tyle że po odejściu Nolana z projektu – jak wyraził się Robinov – konieczne będzie ponowna reinterpretacja postaci Batmana. Czyżby oznaczało to restart serii? Oby nie, choć – jak pokazały filmy Joela Schumachera – kurczowe trzymanie się estetyki też nie wychodzi na dobre…

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Agnieszka 2011-03-30

Można się było spodziewać, że po "Avengers" Marvela wezmą się też za "Justice League" od DC.

Proszę czekać…