"May the Force Be With You"

Zobacz fragment Krwawych świąt! 0

Dziś produceni horroru Krwawe święta udostępnili trwający minutę fragment filmu.

Kadr z filmu Krwawe święta 2006Kadr z filmu Krwawe święta 2006

Fragment filmu możesz zobaczyć w serwisie fdb.pl w trzech rozmiarach: duży, średni i mały. Dotychczas ukazały się dwa zwiastuny, które możesz zobaczyć TUTAJ.

Krwawe święta (Black Christmas) to remake klasycznego horroru Boba Clarka z 1974 roku. Billy – mały chłopiec, jest świadkiem morderstwa. Matka zabija ojca, a chłopca jako jedynego świadka więzi przez wiele lat na strychu. W tym czasie zakłada nową rodzinę. Kiedy Billy’emu po latach udaje się uciec, mści się brutalnie zabijając matkę i jej kochanka. Ponura historia powraca, w trakcie przygotowań do świąt Bożego Narodzenia. Nowym lokatorom – studentkom, które sprzedają razem święta, zaczynają przydarzać się straszne rzeczy. W wigilijną noc seryjny morderca terroryzuje dom, w którym mieszkają studentki. Jednak zanim zacznie mordować, dręczy ofiary przerażającymi telefonami.

Scenariusz do tego filmu napisał Ronald D. Moore i Glen Morgan, który także zajął się reżyserią i produkcją, w której pomaga mu m.in. James Wong. Glen i James razem produkowali pierwszą i trzecią część filmu Oszukać przeznaczenie. Gwiazdami Krwawych świąt są m.in.: Katie Cassidy, Michelle Trachtenberg, Crystal Lowe i Mary Elizabeth Winstead.

Za kilka dni (15 grudnia) ten świąteczny horror będzie miał swoją światową premierę, wtedy także po raz pierwszy zostanie pokazany w Polsce. Amerykanie zobaczą ten film dopiero w pierwszy dzień Bożego Narodzenia (25 grudnia). Polskim dystrybutorem jest Best Film, który do kin zaprasza osoby mające powyżej 15 lat.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Proszę czekać…