Podaj mi dłoń - wyniki 3

FDB.pl i dystrybutor Tongariro zapraszają do wzięcia udziału w konkursie, w którym tym razem do wygrania jest gratka dla wielbicieli ambitnego kina dla duszy.

Podaj mi dłoń

Biorąc udział w konkursie, możecie wygrać piękny i tajemniczy film młodego francuskiego reżysera pt. Podaj mi dłoń.

Piękny i tajemniczy film młodego francuskiego reżysera.

Podaj mi dłoń to opowieść o braterstwie i dorastaniu. Quentin i Antoine są 18-letnimi bliźniakami. Uciekają z domu i starają się stopem dojechać do Hiszpanii na pogrzeb matki, której nigdy nie poznali.

Podaj mi dłoń to debiut fabularny Pascala-Alexa Vincenta (nominacja do Złotej Palmy za short Baby Shark, 2005). Film uwodzi doskonałymi zdjęciami i klimatyczną muzyką. Pełen jest symboli i zagadkowych znaczeń. Jest to wyjątkowa podróż przez dzikie zakątki Francji w poszukiwaniu wolności i własnego ja.

Co należy zrobić?

Reżyser filmu w swojej karierze zdobył jedną nagrodę za film krótkometrażowy. Podaj tytuł tego filmu.

Chodziło o Bébé requin.

Egzemplarze filmu na DVD otrzymują:
Barbara Danielska
Tomasz Zielonka
Filip Borowik
Barbara Woś

Wyniki zostaną opublikowane do 48 godzin po zakończeniu konkurs.

Regulamin konkursu:

1. Uczestnictwo w konkursie oznacza zaakceptowanie poniższego regulaminu.
2. Każde zgłoszenie musi zostać wysłane na adres podany w treści konkursu i zawierać imię, nazwisko oraz miejscowość zamieszkania uczestnika.
3. Jedna osoba – jedno zgłoszenie. W przypadku wysłania większej ich liczby, w procesie losowania/przyznawania nagród pod uwagę brane będzie tylko pierwsze.
4. Rozwiązanie konkursu wraz z listą szczęśliwców zostanie opublikowane na łamach serwisu. Dodatkowo każdy zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej za pośrednictwem poczty elektronicznej. W przypadku braku odpowiedzi na zawarte w wiadomości instrukcje w ciągu 30 dni od daty wysłania – nagroda przepada.
W szczególnych sytuacjach (przykładowo – nagrodę stanowią zaproszenia do kina na z góry ustalone seanse) termin ten może ulec skróceniu.
5. Wygrana nie podlega zamianie na inną nagrodę niż przewidziana była w konkursie lub na jej równowartość pieniężną.
6. W przypadku ewentualnych różnic między niniejszym regulaminem a treścią konkursu, priorytet mają ustalenia z treści konkursu.
7. Każdy uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji konkursu, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 (DZ.U. nr 133, poz. 883).
8. Redakcja FDB.pl nie ponosi odpowiedzialności za trudności z realizacją konkursu z przyczyn niezależnych (przypadki losowe etc.).

Podaj mi dłońPodaj mi dłoń

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…