W tym miesiącu nowe wydanie Gry o tron 1

GRA O TRON, I tom cyklu „Pieśń lodu i ognia” George’a R. R. Martina ukaże się w nowym wydaniu i filmowej okładce już 12 kwietnia.

Gra o tron

George R.R. Martin jest jednym z najbardziej cenionych pisarzy fantastyki. Dzięki swej wielotomowej sadze pozyskał miliony oddanych fanów i odrodził tradycję epickiej fantasy w stylu tolkienowskim.

W Zachodnich Krainach o ośmiu tysiącach lat zapisanej historii widmo wojen i katastrofy nieustannie wisi nad ludźmi. Zbliża się zima, lodowate wichry wieją z północy, gdzie schroniły się wyparte przez ludzi pradawne rasy i starzy bogowie. Zbuntowani władcy na szczęście pokonali szalonego Smoczego Króla, Aerysa Targaryena, zasiadającego na Żelaznym Tronie Zachodnich Krain, lecz obalony władca pozostawił po sobie potomstwo, równie szalone jak on sam. Tron objął Robert – najznamienitszy z buntowników. Minęły już lata pokoju i oto możnowładcy zaczynają grę o tron.

Serial w telewizji HBO na podstawie Gry o tron w Polsce już 18 kwietnia w paśmie niekodowanym. W rolach głównych m.in.: Sean Bean, Mark Addy, Alfie Allen, Lena Headey.

!http://gfx1.fdb.pl/zzf3il/592×0.jpg(Gra o tron!

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

PanKleks 2011-05-02

Widziałem, że Hbo zorganizowało konkurs wespół z jednym z serwisów filmowych i tam jedną z nagród jest właśnie nowe wydanie sagi rr martina. swoja drogą nie ma mowy by poprzestać na serialu! to saga jest punktem docelowym.

Proszę czekać…