Och, Życie - na DVD i Blu-ray od 8 kwietnia! 0

Och, Życie – Komedia romantyczna dla każdego. W rolach głównych gwiazda serialu Chirurdzy Katherine Heigl oraz zabójczo przystojni Josh Lucas i Josh Duhamel. Na miłość nigdy nie jest za późno! Film na Blu-ray i DVD już od 8 kwietnia!

Och, Życie

MIŁEGO ZŁE POCZĄTKI…

Nigdy nie jest za późno na miłość, a strzała amora może trafić nas w najbardziej nieoczekiwanym momencie. Och, życie to romantyczna komedia opowiadająca o tym, jak nieszczęście może dać początek ogromnemu szczęściu. Film debiutuje na Blu-ray i DVD już 8 kwietnia w ofercie Galapagos Films.

Holly Berenson (Katherine Heigl) jest piękną, ale samotną właścicielką piekarni w Atlancie, a Eric Messer (Josh Duhamel) przystojnym kawalerem szukającym prawdziwej miłości. Zdaniem wspólnych znajomych – Petera i Alison − są dla siebie stworzeni. Niestety, ich pierwsze spotkanie podczas „randki w ciemno” kończy się katastrofą, po której jedynym uczuciem, które ich łączy pozostaje wzajemna niechęć.

Kiedy w tragicznym wypadku samochodowym giną Peter i Allison, Holly i Eric z zaskoczeniem dowiadują się, że są jedynymi legalnymi opiekunami ich osieroconej jednorocznej córeczki Sophie. Nie chcąc narażać dziecka na dodatkowy stres, niedoszli kochankowie postanawiają zamieszkać w domu zmarłych przyjaciół i wspólnie zająć się dziewczynką. Z czasem Eric zaczyna dostrzegać w Holly piękną, dowcipną i atrakcyjną kobietę. Ona jest już jednak poważnie zainteresowana przystojnym pediatrą Samem (Josh Lucas)…

Czy Eric i Holly znajdą drogę do swoich serc i sprawdzą się w roli rodziców? Odpowiedź w słodko-gorzkiej komedii romantycznej „Och, życie”.
− To wspaniały scenariusz, który od razu mnie oczarował. Był zabawny, płynął z głębi serca i wciągał od pierwszej sceny. Bardzo spodobał mi się też ten pomysł, bo wielu moich znajomych, którzy mają dzieci, zastanawiało się kiedyś nad tym, kto byłby najlepszym rodzicem zastępczym ich dziecka − mówi Barry Josephson, producent komedii "Och, życie".

− Jestem wielką fanką komedii romantycznych. Uwielbiam je, oglądam je w kinie, a ta była naprawdę zabawna, a jednocześnie z duszą − dodaje odtwórczyni głównej roli Katherine Heigl.

„Och, życie” jest drugim filmem w reżyserskiej karierze Grega Berlantiego, doświadczonego producenta i scenarzysty, współtwórcy popularnych seriali „Bracia i siostry”, „Eli Stone” czy „Everwood”. Główne role w komedii zagrali ulubieńcy widzów: dwukrotnie nominowana do Złotych Globów Katherine Heigl, gwiazda popularnego serialu „Chirurdzy”, nominowany do Teen Choice Award Josh Duhamel – polskim widzom znany m.in. z ról w filmach z serii „Transformers” oraz zdobywca nagrody Teen Choice Award Josh Lucas – gwiazda superprodukcji „Posejdon” w reżyserii Wolfganga Petersena.

− Scenariusz wydał mi się niezwykły. Opowieść była z jednej strony zabawna, a z drugiej tragiczna, przygnębiająca. Takie filmy uważam za najlepsze – mówi Josh Duhamel. Podobnego zdania jest reżyser Greg Berlanti. − Scenariusz bardzo mi się spodobał, bo w jednej chwili wywoływał u mnie napady śmiechu, a w następnej wydawał mi się do bólu prawdziwy i wzruszający. Najważniejsze jest dla mnie oddanie doświadczenia emocjonalnego, szczególnie gdy chodzi o film, w którym równocześnie ściera się tak wiele sprzecznych uczuć – wyjaśnia Berlanti.

Och, życieOch, życie

W obsadzie „Och, życie” znalazła się ponadto zjawiskowa Christina Hendricks, jedna z gwiazd bijącego rekordy popularności oraz podbijającego serca krytyków serialu „Mad Men”. Autorem zdjęć do filmu jest Andrew Dunn – brytyjski operator mający na swoim koncie dwie nagrody BAFTA oraz współpracę przy tak głośnych produkcjach jak uhonorowane Oscarami® „Szaleństwa króla Jerzego” oraz „Hej, skarbie”.

Zdjęcia do filmu w całości zrealizowano w Atlancie, w stanie Georgia – mieście, w którym rozgrywa się akcja komedii „Och, życie”. Producentom udało się namówić do współpracy m.in. przedstawicieli ligi NBA (amerykańskiej zawodowej ligi koszykówki), którzy pozwolili filmowcom na realizację zdjęć w czasie meczów oraz w obiektach należących do NBA. − Pod wieloma względami kręcenie filmu jest bardzo podobne do zajmowania się pierwszym dzieckiem. Miesiącami robisz wszystko, by jak najlepiej się do tego przygotować, ale gdy to się już dzieje, musisz zdać się na żywioł. Tego właśnie muszą nauczyć się Holly i Messer. Dzięki temu ten film jest niezwykle uniwersalny i, mam nadzieję, spodoba się widzom – mówi reżyser Greg Berlanti.

Na ekrany amerykańskich kin komedia „Och, życie” weszła 8 października 2010 roku w pierwszy weekend zarabiając ponad 14 milionów dolarów. Wpływy ze sprzedaży biletów na całym świecie przekroczyły 96 milionów dolarów.

WYDANIE BLU-RAY I DVD

Wydanie Blu-ray i DVD filmu Och, życie zadebiutuje w sklepach 8 kwietnia.

Tylko na Blu-Ray wyjątkowe dodatki specjalne:

  • JAK PRZETRWAĆ NIESPODZIEWANE RODZICIELSTWO – członkowie obsady udzielają kilku zabawnych rad dotyczących wychowania dzieci, które mogą zaskoczyć nawet Stowarzyszenie Rodziców i Nauczycieli.
  • KATHERINE HEIGL: ZOSTAĆ NAJLEPSZĄ MAMĄ NA ŚWIECIE – zobacz wszystkie wzruszające, zabawne i pełne wyzwań momenty, z którymi zetknęła się Katherine, po tym jak została pełnoetatową mamą.
  • JOSH DUHAMEL: POSKRAMIACZ TROJACZKÓW – Josh staje się sentymentalny i pełen uroku wprawiając w zachwyt swoje trzy „małe” panie.
  • oraz SCENY NIEWYKORZYSTANE
Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…